Quote:
Originally Posted by c_bodo
cumpar golf 2 sa fie cat de cat ingrijit nu orice daramatura !!! astept oferte 
|
Sal! eu am un G2 din 1987 cu motor de 1.6 diesel.Masina e sooper ok, consum mic(aprox 5 in orash si vreo 4 in afara), schimbat distributie(curea+role), filtre, rulment fata, ITP pana in 2009, altceva in afara de zeama nu ii trebuie

.Poze inca nu am dar pot sa iti dau sapt viitoare.Ca si pret zic 2600 negociabil.Daca esti interesat da-mi un pm.
Bafta...sa auzim de bine!