Re: Cumpar Golf 2 !!
Quote:
Originally Posted by c_bodo
(Post 1064789)
cumpar golf 2 sa fie cat de cat ingrijit nu orice daramatura !!! astept oferte :)
|
Sal! eu am un G2 din 1987 cu motor de 1.6 diesel.Masina e sooper ok, consum mic(aprox 5 in orash si vreo 4 in afara), schimbat distributie(curea+role), filtre, rulment fata, ITP pana in 2009, altceva in afara de zeama nu ii trebuie :D .Poze inca nu am dar pot sa iti dau sapt viitoare.Ca si pret zic 2600 negociabil.Daca esti interesat da-mi un pm.
Bafta...sa auzim de bine!;)
|