| Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini |
15-06-07, 22:52
|
#16
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of: [Opel] [4Rally]
|
Re: ursuletul AOX
Avand in vedere ca banii investiti in masina nu ii mai recuperezi....sau ii recuperezi f greu...ar trebui sa te gandesti ca e pacat de munca si de banii investiti in ea ca sa o vinzi. Nu stiu alte detalii.....si nu intelege postul gresit, eu doar mi-am spus parerea. Personal consider ca masina face mai multi bani, dar sunt multi ca mine care o admira si care nu o sa o cumpere. Orice decizie ai lua....iti urez bafta.
__________________

2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
|
|
|
16-06-07, 01:47
|
#17
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
Re: ursuletul AOX
Quote:
Originally Posted by bobby_gti2
Avand in vedere ca banii investiti in masina nu ii mai recuperezi....sau ii recuperezi f greu...ar trebui sa te gandesti ca e pacat de munca si de banii investiti in ea ca sa o vinzi. Nu stiu alte detalii.....si nu intelege postul gresit, eu doar mi-am spus parerea. Personal consider ca masina face mai multi bani, dar sunt multi ca mine care o admira si care nu o sa o cumpere. Orice decizie ai lua....iti urez bafta.
|
multumesc mult, apreciez vorbele de genul asta
nr meu este 0722 376 999
|
|
|
16-06-07, 02:20
|
#18
|
 Stage 4
Join Date: Feb 2007
Posts: 278
|
Re: ursuletul AOX
unde poate fi vazuta masina? si cand?
|
|
|
16-06-07, 11:05
|
#19
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
Re: ursuletul AOX
in principiu masina poate fi vazuta incepand cu saptamana viitoare, motivul fiind ca inca nu i-am montat planetarele pe fata
|
|
|
19-06-07, 15:33
|
#20
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
Re: ursuletul AOX
up..............
|
|
|
19-06-07, 21:48
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 699
|
Re: ursuletul AOX
un mare uppppp de la mene pt cum arata masina,si pt toata pasiunea,munca si bani investitzi in acest ursuletz......bafta la vanzare
|
|
|
21-06-07, 00:32
|
#22
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
Re: ursuletul AOX
upppppppppppppp
6000 cu spoilere praguri, faruri, stopuri si oglinzi ....
7000 cu spoilere praguri, faruri, stopuri, oglinzi, amortizoare koni reglabile, arcuri koni, discuri zimmermann perforate si tobele simoni de carbon
|
|
|
21-06-07, 01:00
|
#23
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of: [SKODA]
|
Re: ursuletul AOX
waw e ceva de vis la bani astia.am vazut masina pe viu si face ultimul ban
|
|
|
21-06-07, 10:01
|
#24
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
Re: ursuletul AOX
mersi pt aprecieri
|
|
|
21-06-07, 22:29
|
#25
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
|
Re: ursuletul AOX
numai fa oferte dinastea..
7000 cu spoilere praguri, faruri, stopuri, oglinzi, amortizoare koni reglabile, arcuri koni, discuri zimmermann perforate si tobele simoni de carbon
ca pana la urma o dai cu 10 000 si pierzi f mult la ea mai bine dezmembreaza piesa cu piesa sa scoti cumva bani pe ele macar la juma de pret ca asa o dai de pomana
__________________
BMW e46 ci
|
|
|
22-06-07, 00:08
|
#26
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
Re: ursuletul AOX
masina trebuie sa plece urgent
|
|
|
22-06-07, 00:21
|
#27
|
Stock
Join Date: Jun 2007
Posts: 8
|
Re: ursuletul AOX
am si eu intrebare.. cati cai are masina asa cum este acum ?
nu ar trebuii sa iti para rau de banii investiti, masina e de vis
|
|
|
22-06-07, 09:19
|
#28
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
Re: ursuletul AOX
nu mai pot sa editez
chiar nu am nimic de ascuns daca va ajuta cu ceva sterg de pe lista pielea aia si gata, ganditi-va ca toate piesele au fost luate de la magazine de tuning din bucuresti, in special pit stop si au si eu adaosurile lor plus transport etc, de asta si scaunele de la 500 de euro au ajuns la 1100 si asa mai departe, ideea e ca din alta parte nu pot fi achizitionate si in afara de asta cred ca toti stim de ce japca se face .......
__________________
BMW E30 324td S50B30 Twin Turbo Touring (Pt moment la grupa mica M50B25)
BMW E21 325iX M50 Turbo - Proiect ...
|
|
|
23-06-07, 10:16
|
#29
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 874
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club]
|
Re: ursuletul AOX
Quote:
Originally Posted by Gabi_323i
upppppppppppppp
6000 cu spoilere praguri, faruri, stopuri si oglinzi ....
7000 cu spoilere praguri, faruri, stopuri, oglinzi, amortizoare koni reglabile, arcuri koni, discuri zimmermann perforate si tobele simoni de carbon
|
si cu jante si cauciucuri -> 7000+xxxx?
|
|
|
23-06-07, 14:33
|
#30
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
Re: ursuletul AOX
7800 adica toata masina in afara de interior si muzica
|
|
|
|
|