Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-06-07, 22:52   #16
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: ursuletul AOX

Avand in vedere ca banii investiti in masina nu ii mai recuperezi....sau ii recuperezi f greu...ar trebui sa te gandesti ca e pacat de munca si de banii investiti in ea ca sa o vinzi. Nu stiu alte detalii.....si nu intelege postul gresit, eu doar mi-am spus parerea. Personal consider ca masina face mai multi bani, dar sunt multi ca mine care o admira si care nu o sa o cumpere. Orice decizie ai lua....iti urez bafta.
__________________

2,0 MPI.......109 iepe si shase cai frumosi
bobby_gsi2 is offline  
Old 16-06-07, 01:47   #17
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: ursuletul AOX

Quote:
Originally Posted by bobby_gti2 View Post
Avand in vedere ca banii investiti in masina nu ii mai recuperezi....sau ii recuperezi f greu...ar trebui sa te gandesti ca e pacat de munca si de banii investiti in ea ca sa o vinzi. Nu stiu alte detalii.....si nu intelege postul gresit, eu doar mi-am spus parerea. Personal consider ca masina face mai multi bani, dar sunt multi ca mine care o admira si care nu o sa o cumpere. Orice decizie ai lua....iti urez bafta.
multumesc mult, apreciez vorbele de genul asta

nr meu este 0722 376 999
Gabi_323i is offline  
Old 16-06-07, 02:20   #18
GAFTON BMW

Stage 4
 
GAFTON BMW's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 278
Default Re: ursuletul AOX

unde poate fi vazuta masina? si cand?
GAFTON BMW is offline  
Old 16-06-07, 11:05   #19
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: ursuletul AOX

in principiu masina poate fi vazuta incepand cu saptamana viitoare, motivul fiind ca inca nu i-am montat planetarele pe fata
Gabi_323i is offline  
Old 19-06-07, 15:33   #20
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: ursuletul AOX

up..............
Gabi_323i is offline  
Old 19-06-07, 21:48   #21
weedboy

Stage 5
 
weedboy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 699
Default Re: ursuletul AOX

un mare uppppp de la mene pt cum arata masina,si pt toata pasiunea,munca si bani investitzi in acest ursuletz......bafta la vanzare
weedboy is offline  
Old 21-06-07, 00:32   #22
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: ursuletul AOX

upppppppppppppp
6000 cu spoilere praguri, faruri, stopuri si oglinzi ....
7000 cu spoilere praguri, faruri, stopuri, oglinzi, amortizoare koni reglabile, arcuri koni, discuri zimmermann perforate si tobele simoni de carbon
Gabi_323i is offline  
Old 21-06-07, 01:00   #23
naka66vio

Stage 5
 
naka66vio's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,571
Member of:
[SKODA]
Default Re: ursuletul AOX

waw e ceva de vis la bani astia.am vazut masina pe viu si face ultimul ban
naka66vio is offline  
Old 21-06-07, 10:01   #24
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: ursuletul AOX

mersi pt aprecieri
Gabi_323i is offline  
Old 21-06-07, 22:29   #25
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: ursuletul AOX

numai fa oferte dinastea..
7000 cu spoilere praguri, faruri, stopuri, oglinzi, amortizoare koni reglabile, arcuri koni, discuri zimmermann perforate si tobele simoni de carbon

ca pana la urma o dai cu 10 000 si pierzi f mult la ea mai bine dezmembreaza piesa cu piesa sa scoti cumva bani pe ele macar la juma de pret ca asa o dai de pomana
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline  
Old 22-06-07, 00:08   #26
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: ursuletul AOX

masina trebuie sa plece urgent
Gabi_323i is offline  
Old 22-06-07, 00:21   #27
A N D

Stock
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 8
Default Re: ursuletul AOX

am si eu intrebare.. cati cai are masina asa cum este acum ?
nu ar trebuii sa iti para rau de banii investiti, masina e de vis
A N D is offline  
Old 22-06-07, 09:19   #28
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: ursuletul AOX

nu mai pot sa editez
chiar nu am nimic de ascuns daca va ajuta cu ceva sterg de pe lista pielea aia si gata, ganditi-va ca toate piesele au fost luate de la magazine de tuning din bucuresti, in special pit stop si au si eu adaosurile lor plus transport etc, de asta si scaunele de la 500 de euro au ajuns la 1100 si asa mai departe, ideea e ca din alta parte nu pot fi achizitionate si in afara de asta cred ca toti stim de ce japca se face .......
__________________
BMW E30 324td S50B30 Twin Turbo Touring (Pt moment la grupa mica M50B25)
BMW E21 325iX M50 Turbo - Proiect ...
Gabi_323i is offline  
Old 23-06-07, 10:16   #29
Alex-Rahova

Stage 5
 
Alex-Rahova's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 874
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: ursuletul AOX

Quote:
Originally Posted by Gabi_323i View Post
upppppppppppppp
6000 cu spoilere praguri, faruri, stopuri si oglinzi ....
7000 cu spoilere praguri, faruri, stopuri, oglinzi, amortizoare koni reglabile, arcuri koni, discuri zimmermann perforate si tobele simoni de carbon
si cu jante si cauciucuri -> 7000+xxxx?
Alex-Rahova is offline  
Old 23-06-07, 14:33   #30
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: ursuletul AOX

7800 adica toata masina in afara de interior si muzica
Gabi_323i is offline  
Closed Thread


- Copyright 2026 4Tuning -