Quote:
Originally Posted by TheMendacious
Intradevar un urs frumos de bun gust dar am o curiozitate ... spune-mi cum ai omlogat tu motor 25v (M52) pe urs din moment ce nu sa pus niciodata pe e30 asa ceva ? e prea trasa de par ...
poti sa consideri mesajul un up in cazul in care eviti intrebarea 
|
aici cred ca pot sa raspund si eu
treaba e simpla nu tre sa fie diferenta de putere foarte mare
adica nu poti sa omologhezi un 318 care are 100 hp cu un 25 24v care are 192 hp
pe cei de la rar nu cred ca ii intereseaza tipul motorlui cat ii intereseaza diferenta de putere
si nui singurul care e omologat ...