Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-02-07, 15:54   #1
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of:
[DAEWOO]
Default Cumpar Trabant

De preferat de pe langa cluj! CU TOATE ACTELE IN REGULA, in stare de functionare!!
DACIA-Wrc is offline  
Old 25-02-07, 16:28   #2
sebaaa

Stage 5
 
sebaaa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,662
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Cumpar Trabant

lasa-le si tu un numar de telefon..
daca vrei sa faci un proiect ceva din el...nu se merita!..daca ii trebuie unui tov sau vrei sa faceti putina caterinca merge
si noi am cautat un lastun la faza asta:P
sebaaa is offline  
Old 25-02-07, 16:30   #3
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Cumpar Trabant

Quote:
Originally Posted by sebaaa View Post
lasa-le si tu un numar de telefon..
daca vrei sa faci un proiect ceva din el...nu se merita!..daca ii trebuie unui tov sau vrei sa faceti putina caterinca merge
si noi am cautat un lastun la faza asta:P
si noi am avut o perioada in care am cautat un lastun si chiar am gasit unul care era si in stare de functionare si voia 200E pe el cred...da nu mai stiu exact...dadusera dracii in noi sa punem motor de tico pe el in fine...aveam noi mai multe idei d'astea tampite
__________________
--------------------------------
Renault Clio 1.5 dci
Renault Megane II 1.9 dci
Renault Clio Sport 2.0 16v

--------------------------------
59AFA is offline  
Old 25-02-07, 17:16   #4
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,202
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cumpar Trabant

n-am condus niciodata trabant.
daca va trebe masini de distrus stiu o gramada...vreo 2 radiate numa bune de dat peste cap si de batut una de alta
ma gandeam cu fratemio sa luam 2 dacii si sa ne ciocnim frontal :d...asa la viteza mai mica sa vedem senzatia
sau sa ne dam peste cap dupa ca-i facem ceva sistem ce intarire sa nu murim.
oricum ideea cu trabi ii alta..da mno inca-i doar idee:P si eu cum am rar idei da fixe...mi s-o pus pata pe trabant :P
0741-17.44.58 nr meu :P
__________________
Sa fi Om e o Intamplare, sa fi Domn e un Lucru Mare ! ! !
DACIA-Wrc is offline  
Old 26-02-07, 18:42   #5
sebaaa

Stage 5
 
sebaaa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,662
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Cumpar Trabant

noi vroiam sa mergem la caterinca intr-un lastun ..si sa mergem odata intr-un club asa..si cu o straduta inainte de club..sa il bagam pe unu in portbagaj..si sa parcam in fata la club..unde parcheaza toti basinosii cu s-klass-urile lor si alte alea.. si sa iasa asta din portbagaj..se scutura de praf , isi pune ochelarii si merge in basini ca si cum ar fi iesit din limuzina=)) ..cam asta era ideea..
dar ne-am zis k nu se merita sa arucam atatia bani pe geam doar ca sa facem o figura d-asta..si un trabant ar avea cam acelasi efect..dar mi-e k se sufoca ala in portbagaj de la atata fum... vroiam sa facem ceva sa dea cateva rateuri masina inainte sa oprim motorul..dar tari asa sa se sperie lumea=))
sebaaa is offline  
Old 01-03-07, 14:45   #6
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Cumpar Trabant

tare ideea cu lastunul
HOT is offline  
Old 01-03-07, 15:45   #7
sebaaa

Stage 5
 
sebaaa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,662
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Cumpar Trabant

normal k era tare ...si daca il vezi si pe ala kre vroiam sa il scoatem din portbagaj.. se potrivea perf..
ar fi urat din partea mea sa pun poza cu el aici
oricum..scz de offtopic
sebaaa is offline  
Closed Thread


- Copyright 2026 4Tuning -