| Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini |
18-12-06, 01:29
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
|
Cumpar BMW E36 Cabrio
Daca aveti, stiti sau auziti ceva...
Sa fie la pret decent, inmatriculat fara probleme legale, an cat mai nou, optiuni cat mai multe si stare buna (nu vreau o masina pe care sa trebuaisca s-o reconditionez sau s-o 'aduc pe linia de plutire').
Multumesc
|
|
|
18-12-06, 17:41
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
chiar nu stie nimeni nimic? nu ma intereseaza motorul, poate fi si 1.6. M3 nu ma intereseaz in nici un caz pentru ca ar fi prea scump. nu aveti nici un prieten/cunostinta/ruda cu asa ceva? fac cinste
PS. E36 = PISICUTZA, dupa cum o stiti multi dintre voi.
|
|
|
18-12-06, 21:39
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 364
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
si mie imi place modelul asta.up
|
|
|
19-12-06, 09:24
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
sunt cateva prin bucuresti pe care le-am pandit, cred ca o sa le pun hartiuta in geam cum fac samsarii "daca vreti sa vindeti aceasta masina..." 
e vorba de un 318i bleumarin cu numere VNA, mai este acel cabrio de langa bcr turabo la romana cu numere RAT (parca) si inca una de constanta mov cu hardtop care sta prin zona piata muncii.
|
|
|
19-12-06, 19:27
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,108
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
si ce te grabesti asa?
oricum preturile sunt bubuite la ce vrei tu, in 1-2 luni scot astia taxa aia aberanta de inmatriculare si iei o pisica de afara.
|
|
|
19-12-06, 21:12
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,477
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
Quote:
Originally Posted by beck
si ce te grabesti asa?
oricum preturile sunt bubuite la ce vrei tu, in 1-2 luni scot astia taxa aia aberanta de inmatriculare si iei o pisica de afara.
|
ai citit tu in libertatea ?!
on topic , s-ar putea sa stiu o pisica dar cam scumpa , o sa ma interesez si postez daca e de vanzare  !
|
|
|
19-12-06, 21:23
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2005
Posts: 483
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
Quote:
Originally Posted by quze
ai citit tu in libertatea ?!
|
se pare ca evolutia taxelor pentru masinile second sunt principala grija a romanilor dupa integrare..  )
nu intereseaza pe nimeni cum sa faceti bani de masini? si cat vor fii impozitele?  )
|
|
|
19-12-06, 21:27
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,108
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
Quote:
Originally Posted by quze
ai citit tu in libertatea ?!
!
|
nu, am citit in ghioc.
|
|
|
19-12-06, 22:37
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
pai ma grabesc sa cumpar iarna cand sunt preturile mai mici. economisesc macar de-un hardtop, acolo.
quze: intereseaza-te, te rog.
|
|
|
19-12-06, 22:38
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
beck, maybe... 'om trai si-om vedea, dar cabrio cu tot cu taxe mai mici vor ajunge cam la acelasi pret si aduse de afara, iar pisicutele cabrio din romania sunt bine intretinute, sau ma rog... cel putin 90% din ele sunt. nu esti de acord?
|
|
|
20-12-06, 16:24
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
hei, chiar nimeni?
|
|
|
25-12-06, 02:01
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
nu vrea nimeni sa-mi ia banii?!  lol
|
|
|
09-10-09, 16:22
|
#13
|
Stage 3
Join Date: Oct 2009
Posts: 79
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
aia mov e dauha totala  )))
|
|
|
|
|