Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar BMW E36 Cabrio (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/29328-cumpar-bmw-e36-cabrio.html)

teddy 18-12-06 01:29

Cumpar BMW E36 Cabrio
 
Daca aveti, stiti sau auziti ceva...

Sa fie la pret decent, inmatriculat fara probleme legale, an cat mai nou, optiuni cat mai multe si stare buna (nu vreau o masina pe care sa trebuaisca s-o reconditionez sau s-o 'aduc pe linia de plutire').

Multumesc

teddy 18-12-06 17:41

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
chiar nu stie nimeni nimic? nu ma intereseaza motorul, poate fi si 1.6. M3 nu ma intereseaz in nici un caz pentru ca ar fi prea scump. nu aveti nici un prieten/cunostinta/ruda cu asa ceva? fac cinste :)

PS. E36 = PISICUTZA, dupa cum o stiti multi dintre voi.

baghy83 18-12-06 21:39

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
si mie imi place modelul asta.up

teddy 19-12-06 09:24

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
sunt cateva prin bucuresti pe care le-am pandit, cred ca o sa le pun hartiuta in geam cum fac samsarii "daca vreti sa vindeti aceasta masina..." :lol:
e vorba de un 318i bleumarin cu numere VNA, mai este acel cabrio de langa bcr turabo la romana cu numere RAT (parca) si inca una de constanta mov cu hardtop care sta prin zona piata muncii.

beck 19-12-06 19:27

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
si ce te grabesti asa?

oricum preturile sunt bubuite la ce vrei tu, in 1-2 luni scot astia taxa aia aberanta de inmatriculare si iei o pisica de afara.

quze 19-12-06 21:12

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by beck (Post 667728)
si ce te grabesti asa?

oricum preturile sunt bubuite la ce vrei tu, in 1-2 luni scot astia taxa aia aberanta de inmatriculare si iei o pisica de afara.

ai citit tu in libertatea ?!
on topic , s-ar putea sa stiu o pisica dar cam scumpa , o sa ma interesez si postez daca e de vanzare ;) !

alex_102 19-12-06 21:23

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 667893)
ai citit tu in libertatea ?!



se pare ca evolutia taxelor pentru masinile second sunt principala grija a romanilor dupa integrare.. :))
nu intereseaza pe nimeni cum sa faceti bani de masini? si cat vor fii impozitele? :))

beck 19-12-06 21:27

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 667893)
ai citit tu in libertatea ?!
!

nu, am citit in ghioc.

teddy 19-12-06 22:37

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
pai ma grabesc sa cumpar iarna cand sunt preturile mai mici. economisesc macar de-un hardtop, acolo.
quze: intereseaza-te, te rog.

teddy 19-12-06 22:38

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
beck, maybe... 'om trai si-om vedea, dar cabrio cu tot cu taxe mai mici vor ajunge cam la acelasi pret si aduse de afara, iar pisicutele cabrio din romania sunt bine intretinute, sau ma rog... cel putin 90% din ele sunt. nu esti de acord?

teddy 20-12-06 16:24

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
hei, chiar nimeni?

teddy 25-12-06 02:01

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
nu vrea nimeni sa-mi ia banii?! :( lol

fyzz22 09-10-09 16:22

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
aia mov e dauha totala :))))

fyzz22 09-10-09 16:22

Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
 
DAUNA scuze


All times are GMT +2. The time now is 07:24.

- Copyright 2026 4Tuning