![]() |
Cumpar BMW E36 Cabrio
Daca aveti, stiti sau auziti ceva...
Sa fie la pret decent, inmatriculat fara probleme legale, an cat mai nou, optiuni cat mai multe si stare buna (nu vreau o masina pe care sa trebuaisca s-o reconditionez sau s-o 'aduc pe linia de plutire'). Multumesc |
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
chiar nu stie nimeni nimic? nu ma intereseaza motorul, poate fi si 1.6. M3 nu ma intereseaz in nici un caz pentru ca ar fi prea scump. nu aveti nici un prieten/cunostinta/ruda cu asa ceva? fac cinste :)
PS. E36 = PISICUTZA, dupa cum o stiti multi dintre voi. |
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
si mie imi place modelul asta.up
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
sunt cateva prin bucuresti pe care le-am pandit, cred ca o sa le pun hartiuta in geam cum fac samsarii "daca vreti sa vindeti aceasta masina..." :lol:
e vorba de un 318i bleumarin cu numere VNA, mai este acel cabrio de langa bcr turabo la romana cu numere RAT (parca) si inca una de constanta mov cu hardtop care sta prin zona piata muncii. |
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
si ce te grabesti asa?
oricum preturile sunt bubuite la ce vrei tu, in 1-2 luni scot astia taxa aia aberanta de inmatriculare si iei o pisica de afara. |
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
Quote:
on topic , s-ar putea sa stiu o pisica dar cam scumpa , o sa ma interesez si postez daca e de vanzare ;) ! |
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
Quote:
se pare ca evolutia taxelor pentru masinile second sunt principala grija a romanilor dupa integrare.. :)) nu intereseaza pe nimeni cum sa faceti bani de masini? si cat vor fii impozitele? :)) |
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
Quote:
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
pai ma grabesc sa cumpar iarna cand sunt preturile mai mici. economisesc macar de-un hardtop, acolo.
quze: intereseaza-te, te rog. |
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
beck, maybe... 'om trai si-om vedea, dar cabrio cu tot cu taxe mai mici vor ajunge cam la acelasi pret si aduse de afara, iar pisicutele cabrio din romania sunt bine intretinute, sau ma rog... cel putin 90% din ele sunt. nu esti de acord?
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
hei, chiar nimeni?
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
nu vrea nimeni sa-mi ia banii?! :( lol
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
aia mov e dauha totala :))))
|
Re: Cumpar BMW E36 Cabrio
DAUNA scuze
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:24. |
- Copyright 2026 4Tuning