Salut, cumpar masina Vw passat, golf 4,bora, skoda octavia, seat,bmw 320 acestea fiind marcile preferate dar nefiind hotarat 100% astept si alte oferte, neaparat inmatriculata RO sa fie dupa anul 2000, sa nu fie combi. Am un buget de aproape 5000 de euro.Rog seriozitate, va rog nu postati daca masinile nu sunt in regula.
Astept ofertele voastre. Multumesc