Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/286084-masina.html)

vali_kick 02-11-11 01:35

masina
 
Salut, cumpar masina Vw passat, golf 4,bora, skoda octavia, seat,bmw 320 acestea fiind marcile preferate dar nefiind hotarat 100% astept si alte oferte, neaparat inmatriculata RO sa fie dupa anul 2000, sa nu fie combi. Am un buget de aproape 5000 de euro.Rog seriozitate, va rog nu postati daca masinile nu sunt in regula.
Astept ofertele voastre. Multumesc

Andrei M 02-11-11 11:47

Re: Cumpar masina
 
Salut, Opel Vectra C din 2003 nu te intereseaza?Pe pagina 2 sunt poze atat cu interiorul cat si cu exteriorul.

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-a/page-2.html

kibitz 02-11-11 12:37

Re: Cumpar masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2004-a.html

vali_kick 02-11-11 13:04

Re: Cumpar masina
 
Multumesc pentru oferte , mai astept sa vad si altele .

cangri 02-11-11 16:56

Re: Cumpar masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...vectra-b2.html

vali_kick 03-11-11 18:33

Re: masina
 
UP!!
Valabil.

liviu_ok 03-11-11 23:33

Re: masina
 
salut.. am un Audi A3 an 2001.. motor 1900cmc diesel 90 cp.. inmatriculata la 5000 euro fix.. daca te intereseaza astept un semn si iti dau mai multe detalii

vali_kick 03-11-11 23:50

Re: masina
 
Salut, pune te rog niste poze sa o vad si eu, si mai multe detalii (km, stare, investiti urgente...) Multumesc.

liviu_ok 03-11-11 23:58

Re: masina
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by vali_kick (Post 4689765)
Salut, pune te rog niste poze sa o vad si eu, si mai multe detalii (km, stare, investiti urgente...) Multumesc.

scz da nu am un anunt pregatit pt ca nu o am la vanzare.. masina prezinta mici zgarieturi in partea frontala.. de la pietre... are 190.000 km aprox.. distributia schimbata acum 10.000.. are climatronic 4 geamuri electrice.. oglinzi electrice.. xenon. jante originale pe 16 cu anvelope all season.. volan si scaune de audi S3.. altceva nu imi vine in minte.. daca te mai int ceva iti raspund.. salut

vali_kick 04-11-11 09:51

Re: masina
 
mai pui te rog si niste poze cu interiorul, aici sau pe privat cum vrei tu .Merci

liviu_ok 04-11-11 15:24

Re: masina
 
Quote:

Originally Posted by vali_kick (Post 4690351)
mai pui te rog si niste poze cu interiorul, aici sau pe privat cum vrei tu .Merci

O sa pun maine ca sa fac niste poze pe zii.. oricum nu ai ce sa vezi prea deosebit:D 2 scaune un bord si un volan

liviu_ok 05-11-11 12:43

Re: masina
 
4 Attachment(s)
uite si pozele promise.. casetofon nu are deocamdata.. avea original cu caseta si l-am vandut.. acum caut unul tot original dar cu cd..:!:

kiry 07-11-11 20:46

Re: masina
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...pel-astra.html

DinuCosmin 23-11-11 15:03

Re: masina
 
poate te intereseaza si iti mai raman si bani :) https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2004-a.html

bobby_gsi2 23-11-11 16:25

Re: masina
 
Opel astra g din 2001 cu 61800 km REALI te intereseaza? pretul meu e 3400 de euro..si dupa ce o inmatriculezi iti mai raman destui bani din buget. Masina e 1,6i euro 4 cu taxa de aproximativ 1400 ron. Mai am si un peugeot 207 din 2008 , se incadreaza in cei 5000 insa nu mai raman de inmatriculare :)


All times are GMT +2. The time now is 23:47.

- Copyright 2026 4Tuning