![]() |
masina
Salut, cumpar masina Vw passat, golf 4,bora, skoda octavia, seat,bmw 320 acestea fiind marcile preferate dar nefiind hotarat 100% astept si alte oferte, neaparat inmatriculata RO sa fie dupa anul 2000, sa nu fie combi. Am un buget de aproape 5000 de euro.Rog seriozitate, va rog nu postati daca masinile nu sunt in regula.
Astept ofertele voastre. Multumesc |
Re: Cumpar masina
Salut, Opel Vectra C din 2003 nu te intereseaza?Pe pagina 2 sunt poze atat cu interiorul cat si cu exteriorul.
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-a/page-2.html |
Re: Cumpar masina
|
Re: Cumpar masina
Multumesc pentru oferte , mai astept sa vad si altele .
|
Re: Cumpar masina
|
Re: masina
UP!!
Valabil. |
Re: masina
salut.. am un Audi A3 an 2001.. motor 1900cmc diesel 90 cp.. inmatriculata la 5000 euro fix.. daca te intereseaza astept un semn si iti dau mai multe detalii
|
Re: masina
Salut, pune te rog niste poze sa o vad si eu, si mai multe detalii (km, stare, investiti urgente...) Multumesc.
|
Re: masina
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: masina
mai pui te rog si niste poze cu interiorul, aici sau pe privat cum vrei tu .Merci
|
Re: masina
Quote:
|
Re: masina
4 Attachment(s)
uite si pozele promise.. casetofon nu are deocamdata.. avea original cu caseta si l-am vandut.. acum caut unul tot original dar cu cd..:!:
|
Re: masina
|
Re: masina
poate te intereseaza si iti mai raman si bani :) https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2004-a.html
|
Re: masina
Opel astra g din 2001 cu 61800 km REALI te intereseaza? pretul meu e 3400 de euro..si dupa ce o inmatriculezi iti mai raman destui bani din buget. Masina e 1,6i euro 4 cu taxa de aproximativ 1400 ron. Mai am si un peugeot 207 din 2008 , se incadreaza in cei 5000 insa nu mai raman de inmatriculare :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:47. |
- Copyright 2026 4Tuning