am unu cu a/c pe el din '99 visina putred... necesita vopsitorie
a fost lovit pe ici pe colo si indreptat ..(treb. vopsit) il
dau la 1800E sau 2100 gata vopsit
daca te intereseaza cauta-ma la 0722845334 (Andrei )
up.........cat mai stock...nu vreau modificat....sa aibe muzica sau chestii de genu care sa ridice pretul....conditia sa nu fi fost lovit si sa aiba motorul cat de cat bun(cat mai putini km....reali)...astept oferte in continuare
lol asta e cam lovit pe toate partile usor nu te gandi la accidente grave
si motoru cica merge bine tinichigerie facuta doar treb revopsita
ce vrei la bani astia si cica mai si lasa ceva ....
nus io propietar momentan