![]() |
Cumpar Tico.....
cumpar tico......stare cat de cat acceptabila.....inmatriculat...etc..pana una alta astept oferte:rolleyes2
|
Re: Cumpar Tico.....
am unu cu a/c pe el din '99 visina putred... necesita vopsitorie
a fost lovit pe ici pe colo si indreptat ..(treb. vopsit) il dau la 1800E sau 2100 gata vopsit daca te intereseaza cauta-ma la 0722845334 (Andrei ) |
Re: Cumpar Tico.....
poti pune o poza cum este acuma..te rog
|
Re: Cumpar Tico.....
sunt interesat de masina...daca poti sa pui o poza in starea care este acuma....sa imi fac o idee...ms anticipat;)
|
Re: Cumpar Tico.....
up.........cat mai stock...nu vreau modificat....sa aibe muzica sau chestii de genu care sa ridice pretul....conditia sa nu fi fost lovit si sa aiba motorul cat de cat bun(cat mai putini km....reali:D)...astept oferte in continuare
|
Re: Cumpar Tico.....
lol asta e cam lovit pe toate partile usor nu te gandi la accidente grave
si motoru cica merge bine tinichigerie facuta doar treb revopsita ce vrei la bani astia si cica mai si lasa ceva .... nus io propietar momentan |
| All times are GMT +2. The time now is 22:23. |
- Copyright 2026 4Tuning