Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar Tico..... (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/24683-cumpar-tico.html)

cvlad 04-10-06 20:04

Cumpar Tico.....
 
cumpar tico......stare cat de cat acceptabila.....inmatriculat...etc..pana una alta astept oferte:rolleyes2

BuzzYBalL 04-10-06 22:05

Re: Cumpar Tico.....
 
am unu cu a/c pe el din '99 visina putred... necesita vopsitorie
a fost lovit pe ici pe colo si indreptat ..(treb. vopsit) il
dau la 1800E sau 2100 gata vopsit
daca te intereseaza cauta-ma la 0722845334 (Andrei )

vlad_VSV 05-10-06 00:16

Re: Cumpar Tico.....
 
poti pune o poza cum este acuma..te rog

cvlad 05-10-06 15:58

Re: Cumpar Tico.....
 
sunt interesat de masina...daca poti sa pui o poza in starea care este acuma....sa imi fac o idee...ms anticipat;)

cvlad 08-10-06 18:44

Re: Cumpar Tico.....
 
up.........cat mai stock...nu vreau modificat....sa aibe muzica sau chestii de genu care sa ridice pretul....conditia sa nu fi fost lovit si sa aiba motorul cat de cat bun(cat mai putini km....reali:D)...astept oferte in continuare

BuzzYBalL 26-11-06 20:28

Re: Cumpar Tico.....
 
lol asta e cam lovit pe toate partile usor nu te gandi la accidente grave
si motoru cica merge bine tinichigerie facuta doar treb revopsita
ce vrei la bani astia si cica mai si lasa ceva ....
nus io propietar momentan


All times are GMT +2. The time now is 22:23.

- Copyright 2026 4Tuning