Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Reply
 
Thread Tools
Old 13-04-10, 18:55   #1
VL-31-BOG
Dacia Driver

Stage 5
 
VL-31-BOG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 353
Member of:
[DACIA]
Talking masina pt. programul REMAT

Salutare. Sunt interesat sa cumpar sau sa schimb o masina dorind sa o salvez de programul Rabla. Deci, sa ma fac inteles, am o DACIA 1310, berlina, doresc sa achizitionez alta masina, si sa fac schimb cu proprietarul.. In loc sa aruncati o masina care ar mai putea merge 2-3 ani... facem schimb ( + diferenta dak este cazul ) ... ORICUM TOT BANII AIA SE IAU LA PROGRAMUL RABLA, INDIFERENT CA DUCI DACIE,TRABANT, AUDI, FORD SAU LAMBORGHINI.

Astept propuneri si persoane interesate.
__________________
..:: DaCiA ::..
VL-31-BOG is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -