Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar masina pt. programul REMAT (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/182478-masina-pt-programul-remat.html)

VL-31-BOG 13-04-10 18:55

masina pt. programul REMAT
 
Salutare. Sunt interesat sa cumpar sau sa schimb o masina dorind sa o salvez de programul Rabla. Deci, sa ma fac inteles, am o DACIA 1310, berlina, doresc sa achizitionez alta masina, si sa fac schimb cu proprietarul.. In loc sa aruncati o masina care ar mai putea merge 2-3 ani... facem schimb ( + diferenta dak este cazul ) ... ORICUM TOT BANII AIA SE IAU LA PROGRAMUL RABLA, INDIFERENT CA DUCI DACIE,TRABANT, AUDI, FORD SAU LAMBORGHINI.

Astept propuneri si persoane interesate.


All times are GMT +2. The time now is 15:38.

- Copyright 2026 4Tuning