![]() |
masina pt. programul REMAT
Salutare. Sunt interesat sa cumpar sau sa schimb o masina dorind sa o salvez de programul Rabla. Deci, sa ma fac inteles, am o DACIA 1310, berlina, doresc sa achizitionez alta masina, si sa fac schimb cu proprietarul.. In loc sa aruncati o masina care ar mai putea merge 2-3 ani... facem schimb ( + diferenta dak este cazul ) ... ORICUM TOT BANII AIA SE IAU LA PROGRAMUL RABLA, INDIFERENT CA DUCI DACIE,TRABANT, AUDI, FORD SAU LAMBORGHINI.
Astept propuneri si persoane interesate. |
| All times are GMT +2. The time now is 15:38. |
- Copyright 2026 4Tuning