Quote:
|
Originally Posted by Dirty Pusherman
cu motorul stock ma intereseaza ce se poate face... 
|
...nimic ! nimic daca sunt doar vise imposibile si sadomasochiste !
nu se poate sa te gandesti
doar ca ai un motor de 100 CP pe ticozaur DAR sa nu iti inchipui macar ca e necesar sa umbli si la stabilitate si siguranta (greu, dificil,
destul de imposibil)
hai sa incercam sa evoluam un pic de la discutii tampe si sa incercam sa tratam toate aspectele legate de tuning. stiu, traim in romanica, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fim sadomasochisti, inculti, balcanici si aerieni.