Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAY Virtual Challenge

View Poll Results: Care este lucrarea preferata de voi ?
lucrarea A 4 2.38%
lucrarea B 21 12.50%
lucrarea C 23 13.69%
lucrarea D 20 11.90%
lucrarea E 13 7.74%
lucrarea F 3 1.79%
lucrarea G 74 44.05%
lucrarea H 4 2.38%
lucrarea I 6 3.57%
Voters: 168. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-04-06, 00:34   #46
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default Re: HighEnd

ashtia se uita care e mai votata ...si vede una votata klumea ...si "hai sa o votez si io ..sa fiu in rand cu lumea ...ca poate o sa primesc si io ceva de la ala care cashtiga" ...revenitzi`va ma flacai !!!!!
__________________



LKS is offline  
Old 08-04-06, 08:47   #47
wlady
Design Team Member

Stage 5
 
wlady's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,689
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
Default Re: HighEnd

am votat E !
wlady is offline  
Old 08-04-06, 09:15   #48
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: HighEnd

votat G ! umbre,lumina.. totul pare real .. imi place cel mai mult
Eugen_TL is offline  
Old 08-04-06, 09:26   #49
T.rac3Er

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 543
Default Re: HighEnd

g e primul la complexitate, dar parca un kit prea agresiv pe fata...
e si d ar fi fost urmatoarele alegeri ale mele..kiturile si paint job-ul
T.rac3Er is offline  
Old 08-04-06, 10:26   #50
Urban_Racing
Honda Driver

Stage 5
 
Urban_Racing's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,492
Member of:
[Honda]
Default Re: HighEnd

votat A imi place kitul
Urban_Racing is offline  
Old 08-04-06, 12:23   #51
ady0scorpion

Stage 5
 
ady0scorpion's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 655
Default Re: HighEnd

G .
ady0scorpion is offline  
Old 08-04-06, 13:29   #52
Mishu-f
Peugeot Driver

Stage 5
 
Mishu-f's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 473
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: HighEnd

G all the way.... imi place k pare f reala
Mishu-f is offline  
Old 08-04-06, 13:39   #53
andrey_ctyn

Stage 3
 
andrey_ctyn's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 133
Default Re: HighEnd

Mie mi-a placut mai mult C ... am votat C
andrey_ctyn is offline  
Old 08-04-06, 14:28   #54
sandrin

Stage 5
 
sandrin's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,303
Member of:
[SEAT]
Default Re: HighEnd

grea alegere....toate sunt :O :O
Pana la urma am ales G
sandrin is offline  
Old 08-04-06, 18:41   #55
dreacu

Stock
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 9
Default Re: HighEnd

am si eu o rugaminte: afisati si voi rezultatele de la Prisma impreuna cu litera de aici de pe poll ca am inteles ca nu mai sunt in aceeasi ordine. sunt curios care lucrari au fost apreciate acolo.
dreacu is offline  
Old 08-04-06, 18:45   #56
ranek

Stage 5
 
ranek's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 582
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: HighEnd

Super a iesit G , dar pe mine ma lasat cam masca realitatea masinii D . deci , votat D

pS: felicitari tuturor , pt ca stiu cam ce munca se depune pt a face asa ceva.. )
__________________
pe strazi


l
ranek is offline  
Old 08-04-06, 19:18   #57
sil4tuning

Purtator cuvant SUN RACERS

Stage 5
 
sil4tuning's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,846
Member of:
[Sun Racers]
[Opel]
Default Re: HighEnd

greu de ales intre B C si E ...
dar merge E din partea mea !
sil4tuning is offline  
Old 08-04-06, 20:37   #58
stoka7

Stage 1
 
stoka7's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 24
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: HighEnd

G arata cel mai real! mi-as dori sa vad asa ceva pe strada ! bravo !!!
stoka7 is offline  
Old 08-04-06, 21:50   #59
ShinyG

Stage 3
 
ShinyG's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 134
Default Re: HighEnd

Cu parere de rau si realizand ca ceea ce voi spune ma va descalifica automat din concurs spun urmatoarele:

Lucrarea mea pt sectiunea High-end a fost expusa la Prisma dar din motive necunoscute mie NU este intre cele "I" lucrari supuse votului in aceste pagini... Asta dupa ce 2 zile la rand am fost alergat prin Bucuresti cu taxiul noaptea sa aduc cd-ul cu randarile. Prima data pt ca nu a mers mailul si a2a oara pt ca prima data organizatorii mi-au pierdut cd-ul. Probabil ca acesta este motivul pt care lucrarea mea nu este aici, cd-ul fiind pierdut din NOU!
Votul este in plina desfasurare asa ca, din punctul meu de vedere, lucrarea mea nu mai are nici o sansa reala chiar daca ar fi postata in ACEST moment cu tot cu scuzele de rigoare din partea organizatorilor. Scuzele le accept anticipat, dar NU accept sa nu plec cu sanse egale in fata celorlalti concurenti! Asa sunt eu, nu accept compromisurile...
Acum incerc sa-mi reprim indignarea pt faptul ca munca mea nu poate fi apreciata, dar raman cu multumirea ca adevarul este cel care conteaza, iar aici adevarul este ca LUCRAREA MEA NU ESTE AICI!
Vreau sa imi cer scuze fata de ceilalti participanti daca am adus o umbra negativa asupra muncii lor, desi ei nu au nici o vina!


Cu regret, al dumneavoastra
ShinyG
__________________


The one and only!
ShinyG is offline  
Old 09-04-06, 00:45   #60
2fastboy

Stage 4
 
2fastboy's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 201
Default Re: HighEnd

G e foarte misto ce sa mai zic
2fastboy is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -