tzeapa auzi...
am trait sa o aud si pe asta...
eu stiu ca prototipurile(conceptele) sunt facute ptr a arata linia pe care se bazeaza urmatoarele mashini...nicidecum ca un concept ar intra in productzie...asta e o tampenie...si tzeapa nu tzi se pare ca exagerezi?
zic eu asa...
oricum daca ar intra toate conceptele in productzie ozn-urile ar fi ceva normal