Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 02-08-08, 09:43   #196
_anaconda_

Stage 5
 
_anaconda_'s Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 3,556
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

zzz, nu ati mai terminat cu threatu asta?intradevar, el era power abuser =)...dadea afara pe cineva daca nu ii convenea lui....
_anaconda_ is offline   Reply With Quote
Old 03-08-08, 00:26   #197
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

R.I.P Boyd Coddington Un Mare Om in Lumea Hot-Road-urilor Un Mare om Dar pacat... Insa Nu-i tot una Leu sa mori sau caine sa traiesty in lanturi el sia trait viata din plin acele excursii cu hot-road-urile acel stres continuu ca nu va termina la timp Si a facut niste emisinuii de exceptie alti stau in pat si se uita la OTV la varsta Lui R.I.P
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 05-08-08, 05:27   #198
iluminaughty

Stage 2
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 34
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by Emin3m View Post
R.I.P Boyd Coddington Un Mare Om in Lumea Hot-Road-urilor Un Mare om Dar pacat... Insa Nu-i tot una Leu sa mori sau caine sa traiesty in lanturi el sia trait viata din plin acele excursii cu hot-road-urile acel stres continuu ca nu va termina la timp Si a facut niste emisinuii de exceptie alti stau in pat si se uita la OTV la varsta Lui R.I.P
Mai baiatule eu zic sa te tii de scoala ca esti cam praf la gramatica si pana inveti tu sa cunosti un om mai ai de mancat multe paini,te rog abtine-te de la comentarii aiurea.Ms.
iluminaughty is offline   Reply With Quote
Old 05-08-08, 09:12   #199
denver
Fiat Driver

Stage 5
 
denver's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,143
Member of:
[Fiat]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by iluminaughty View Post
Legende ar trebui sa fie cei care au muncit cu adevarat la acele masini nu tiranul de Boyd sau Duane care pur si simplu nu munceau nimic si se alegeau cu gloria.Ceea ce vedeti la televizor este o vrajeala ieftina.Din cate am vazut eu mi-am dat seama ca Boyd este un om josnic,Cati dintre voi stiau ca Diane,contabila aceea mai grasuta este fosta lui sotie? Cati dintre voi stiu ca cei mai buni angajati ai lui au fost dati afara tocmai pentru ca si-au spus punctul de vedere? Vreti ca continui? Incercati sa vedeti dincolo de aparente pentru ca ele inseala de cele mai multe ori.
eu stiam ca este fosta lui sotie , cat despre faptul ca a dat afara pe multi , avea mare dreptate , pe blondu`care a facut accident si avea fata tandari ca nici nu-si putea tine gura inchisa , boyd l-a luat si l-a ajutat , iar blondu` facea jenti pentru altii , ce naibi bai frate , toti va credeti in filme , nu faceau nimic si se alegeau cu glorie , ce-i in capul tau ? stai in banca ta acolo
__________________
1962 Fiat 600D
1981 Fiat 131 (1991-2000/2009-prezent)
1987 Lancia Delta HF 1.6
Fiat Coupe 20VT Plus
2005 Iveco Daily

Carpe noctem
denver is offline   Reply With Quote
Old 05-08-08, 16:09   #200
iluminaughty

Stage 2
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 34
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by denver View Post
eu stiam ca este fosta lui sotie , cat despre faptul ca a dat afara pe multi , avea mare dreptate , pe blondu`care a facut accident si avea fata tandari ca nici nu-si putea tine gura inchisa , boyd l-a luat si l-a ajutat , iar blondu` facea jenti pentru altii , ce naibi bai frate , toti va credeti in filme , nu faceau nimic si se alegeau cu glorie , ce-i in capul tau ? stai in banca ta acolo
Daca nu stii e mai bine sa taci....macar pari inteligent.
iluminaughty is offline   Reply With Quote
Old 05-08-08, 16:22   #201
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Ce aveti fratilor? Era cumva ruda cu voi si nu stia lumea? Ce va atacati atat? Omul a facut ce a stiut mai bine si gata. Chiar daca s-a ocupat si cu lucruri mai putin legale sau era un nesuferit, asta nu e treaba noastra. Nu s-a sfarsit lumea hot rod-urilor odata cu el. O sa mai urmeze o groaza care poate o sa sa-l faca uitat pe Coddington.
Sa-i fie tarana usoara.
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 05-08-08, 20:06   #202
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

iluminaughty daca o tii tot asa si te iei in gura cu tot forumu nu vei avea viata Lunga daca nu sti cespre ce e vorba mai bine taci si uitate la TarafTV Ca nai tu fata de Discovery Sincer cat despre denever are dreptate...Inca odata r.i.p boyd coddington Sa ii fie tarana Usoara
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 05-08-08, 20:33   #203
denver
Fiat Driver

Stage 5
 
denver's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,143
Member of:
[Fiat]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by iluminaughty View Post
Daca nu stii e mai bine sa taci....macar pari inteligent.

tu si cand taci ai fata de prost , nu sunt tocmai intr-o conditie buna sa ma iau cu un linge blide pe forum , vrei sa te fac mascota messenger-ului ? pot sa uit foarte usor de cei 7 ani de acasa si sa devin badaran la maxim , stai cuminte in banca ta acolo , vorbesti despre un om care a murit de parca ai facut armata cu el , da stiu e vorba de masini americane , daca era un audi sau un bmw si daca ascultau manele in emisiune poate era si pe placul tau , cu cine te lupti tu ma ? vai e un tiran !!! pe cine interesa despre el sau emisiunea lui cauta mai multe informatii si urmarea ce se intampla , sunt in totalitate de acord cu deciziile lui , asa ca simpla chestie , zici ca esti vreun robin hood , stai linistit in bancuta ta acolo , te legam daca vrei sa fii sigur ca nu mai scapi si aia e , punct , daca mai ai ceva de zis exista pm
denver is offline   Reply With Quote
Old 06-08-08, 15:58   #204
raduku

Stage 5
 
raduku's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 384
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Asa cum a fost,tiran sau nu,tipul asta a lasat ceva in urma lui,spre deosebire de marea majoritate de aici,care stiu doar sa se certe.Se zice ca nu e bine sa vorbesti rau despre morti.In rest,tot respectul pentru acest om.Odihneasca-se in pace!
__________________
Proud Suzuki owner.
Future owner of Lancia Delta-Meravigliosa Creatura.
raduku is offline   Reply With Quote
Old 06-08-08, 19:11   #205
agentu`secret

Stage 4
 
agentu`secret's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 182
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

numai bagareti de seama pe aici... A MURIT UN OM atata.gata.punct.
agentu`secret is offline   Reply With Quote
Old 16-08-08, 05:40   #206
iluminaughty

Stage 2
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 34
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by denver View Post
tu si cand taci ai fata de prost , nu sunt tocmai intr-o conditie buna sa ma iau cu un linge blide pe forum , vrei sa te fac mascota messenger-ului ? pot sa uit foarte usor de cei 7 ani de acasa si sa devin badaran la maxim , stai cuminte in banca ta acolo , vorbesti despre un om care a murit de parca ai facut armata cu el , da stiu e vorba de masini americane , daca era un audi sau un bmw si daca ascultau manele in emisiune poate era si pe placul tau , cu cine te lupti tu ma ? vai e un tiran !!! pe cine interesa despre el sau emisiunea lui cauta mai multe informatii si urmarea ce se intampla , sunt in totalitate de acord cu deciziile lui , asa ca simpla chestie , zici ca esti vreun robin hood , stai linistit in bancuta ta acolo , te legam daca vrei sa fii sigur ca nu mai scapi si aia e , punct , daca mai ai ceva de zis exista pm
Bai baietii lu` tata bagati-va mintile in cap si incercati sa cititi pe forumuri de afara unde oamenii chiar stiu adevarata poveste,nu mai aberati cu ideile voastre inepte,sa auzim numai de bine
iluminaughty is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -