Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 24-04-08, 12:12   #181
robertinho
VW Driver

Stage 5
 
robertinho's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of:
[VW]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by CobraRB View Post
da ma dal draq dak am murit, putin ma intereseaza,hot rodurile sunt cele mai naspa masini
bah bagati mah mintile in cap,ca ne jignesti pe toti cu vorbele astea,omul ala e o legenda,e cel mai mare constructor de hotrod din lume iar tu vorbesti ca un cocalar imputit despre el...si daca hot rod-urile sunt cele mai naspa masini atunci sigur bmw + v10 e foarte tare...taranule
__________________
~Intermedieri vanzari/cumparari/inchirieri de studio-uri/garosoniere/apartamente in cea mai frumoasa statiune de vacanta de pe litoralul bulgaresc :SUNNY BEACH.PRETURI FOARTE MICI!!! Pentru detalii,informatii suplimentare sau chiar viizonari-0733 936 864-Dl.Mihaila Robert~
~turism intern,turism extern,curse charter,bilete avion,rezervari hoteliere oriunde in lume.vacante,excursii si weekenduri de vis la preturi avantajoase.Pentru detalii-0733936864-Dl Mihaila Robert~
robertinho is offline   Reply With Quote
Old 24-04-08, 12:17   #182
robertinho
VW Driver

Stage 5
 
robertinho's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Member of:
[VW]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

...azi dimineata am vazut ca a murit,dupa ce am ratat emisiunea am incercat sa o caut pe net sa o vad si cand colo vad ca a murit...mare pacat,o sa-i ducem cu totii lipsa,sunt curios ce se va intampla cu emisiunea...R.I.P. Boyd Codiington,we will miss you
robertinho is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 10:02   #183
CJ-23-NBA

Stage 1
 
CJ-23-NBA's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 13
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by CobraRB View Post
da ma dal draq dak am murit, putin ma intereseaza,hot rodurile sunt cele mai naspa masini
ai grija cum vorbesti baietasi de el! dute si aruncati bmw-u cu M cu tot! da nu mai vorbi prostii! daca nai habar despre adevaratele masini mai bine tineti gura FRAERE!
CJ-23-NBA is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 12:40   #184
20 XUX

Stage 5
 
20 XUX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 313
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

bitang labar
20 XUX is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 12:55   #185
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by CobraRB View Post
a murit,si ce,asta-i viatza
p.s: dak nu stiati a murit si moshu ala morocanos ROY

Ba u ori esti unu care are un frate cu un BMW ori esti un cocalar care vb inainte sa gandeasca!!!....u esti un mare nimeni si vb asa despre adevaratii oameni, legende....dute frate cu V10 tau la bicicleta si knd o sa fii on-topic atunci sa vii sa vb cu noi ba labagiule care esti, u nu vezi cum vb de el?....si oricum am mai gasit io dastia care sunt tari in gura p forumuri si dak ii intelnesti tie mila sa dai in el k poti sa il bagi in spital d la o suflare mai tare spre el......dute frate si lasana cu cocalarisme dastea, multam lu denver si lu VWluci pt vorbele care ti leau dat k dak erai un pasionat adevarat vbeai frumos , dar tinand cont k esti o putza bleaga d 15 ani............nu avem ce zice, esti evoluat rau....inapoi.........
Pe viitor , te rog sa iti tii afirmatiile pt tine bai laba trista!!!!!!!!

P.S. Scz VWluci si denver k vam bagat aici aiurea, adik intelegi voi k sunteti MATURI fata de unii d p aici.
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 18:53   #186
denver
Fiat Driver

Stage 5
 
denver's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,143
Member of:
[Fiat]
[Old School Cars]
[LANCIA]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
Ba u ori esti unu care are un frate cu un BMW ori esti un cocalar care vb inainte sa gandeasca!!!....u esti un mare nimeni si vb asa despre adevaratii oameni, legende....dute frate cu V10 tau la bicicleta si knd o sa fii on-topic atunci sa vii sa vb cu noi ba labagiule care esti, u nu vezi cum vb de el?....si oricum am mai gasit io dastia care sunt tari in gura p forumuri si dak ii intelnesti tie mila sa dai in el k poti sa il bagi in spital d la o suflare mai tare spre el......dute frate si lasana cu cocalarisme dastea, multam lu denver si lu VWluci pt vorbele care ti leau dat k dak erai un pasionat adevarat vbeai frumos , dar tinand cont k esti o putza bleaga d 15 ani............nu avem ce zice, esti evoluat rau....inapoi.........
Pe viitor , te rog sa iti tii afirmatiile pt tine bai laba trista!!!!!!!!

P.S. Scz VWluci si denver k vam bagat aici aiurea, adik intelegi voi k sunteti MATURI fata de unii d p aici.
nicio problema , numai ca facem off-topic noi degeaba si riscam penalizari pentru un pustan frustrat pentru care pasiunea inseamna o liniuta pe 2 metri cu noul bmw primit de la parinti , nici eu nu`s foarte inaintat in varsta dar sa vorbesti asa despre un om care a murit... si ce om , nu un oarecare si nu un borfas de 2 lei care dadea in cap la colt de bloc , nu era cineva doar datorita atelierului , angajase pe cineva cu probleme , ajuta multi oameni cu probleme , facea bine multora nu facea doar masini si copilasu asta vine sa vorbeasca asa despre el si nici n-ai ce sa intelegi ca e copil , la 15 ani cred ca realizezi si tu anumite lucruri si nu cred ca esti atat de redus incat sa nu realizezi ce inseamna acele cuvinte , daca ar fi avut atelier specializat in bmw probabil ca vorbea mai frumos baiatu`


inca o data R.I.P Boyd in urma ta ramane mai mult decat o simpla amintire
__________________
1962 Fiat 600D
1981 Fiat 131 (1991-2000/2009-prezent)
1987 Lancia Delta HF 1.6
Fiat Coupe 20VT Plus
2005 Iveco Daily

Carpe noctem
denver is offline   Reply With Quote
Old 01-05-08, 22:07   #187
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

chiar crezi ca ala stie ce inseamna BMW, hai sa fim seriosi... oricum , nu mai zic nimica ca am primit deja warn pentru cuvintele de mai sus...
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 02-05-08, 00:25   #188
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Exclamation Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by VWluci View Post
chiar crezi ca ala stie ce inseamna BMW, hai sa fim seriosi... oricum , nu mai zic nimica ca am primit deja warn pentru cuvintele de mai sus...

Imi pare rau ca ai primit!!!....Dar nu avem ce face, majoritatea de pe acest forum nu sunt nici mosi , nici copii de 15 ani, acest forum din cate stiu eu media de varsta este intre 19 - 30 ani.....nu suntem nici inculti, nici intelectuali.


Imi cer scuze cam am creat un foarte mare OFF-TOPIC si sper sa nu primesc warn

Pe viitor rog toti cei de varsta.....mica sa gandeasca de 3 ori inainte de a posta!!!!


Pace voua!!


R.I.P Boyd Coddington
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 02-05-08, 00:37   #189
joe_infect
Honda Driver

Stage 5
 
joe_infect's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 450
Member of:
[Honda]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

au facut masini super faine ... viata mere inainte , si odata se sfarseste pt toti...
joe_infect is offline   Reply With Quote
Old 02-05-08, 00:51   #190
brownshark

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 2,145
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

ca sa punem lucrurile la locul lor cit de cit...
daca atelierul ar fi mers ca pe roate episoadele ar fi fost mai putine , n-ar fii avut nevoie de banii de la discovery...
fara roy si charley....deep shit....doar cu gura mare nu face nimeni trb...
partea de jante oricum s-a vindut ....in ce conditii ...vedeti pe net...

oricum ar fii...merita sa traiasca mai mult...gen shelby...8 transplanturi...omul e de 9 ori o legenda vie...


ma scuzati ca m-am bagat...
brownshark is offline   Reply With Quote
Old 03-05-08, 20:23   #191
apache

Stage 5
 
apache's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,150
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Poate cineva sa imi spuna cine o sa continue emisiunea?
apache is offline   Reply With Quote
Old 04-05-08, 00:59   #192
brownshark

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 2,145
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

....daca....
brownshark is offline   Reply With Quote
Old 04-05-08, 03:08   #193
Chucky bmw

Stage 5
 
Chucky bmw's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 550
Member of:
[Old School Cars]
[Opel]
Unhappy Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Quote:
Originally Posted by denver View Post
sigur ai 15 ani sau ai plusat tu putin la varsta ? tu te vezi cum vorbesti ? este un forum al pasionatilor , se poate sa fi civilizat ? vad ca esti fan bmw deci asta spune totul ....
( ma jicnesti si pe mn cand spui fan BMW...si eu is ff mare fan BMW....dar nu am zis asa cv de Boyd chiar mia placut.........si umrmaream in fiecar zi emisiunile...( daca atat il duce capu pe el..........pe saracu ala....
Chucky bmw is offline   Reply With Quote
Old 02-08-08, 05:56   #194
iluminaughty

Stage 2
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 34
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

Legende ar trebui sa fie cei care au muncit cu adevarat la acele masini nu tiranul de Boyd sau Duane care pur si simplu nu munceau nimic si se alegeau cu gloria.Ceea ce vedeti la televizor este o vrajeala ieftina.Din cate am vazut eu mi-am dat seama ca Boyd este un om josnic,Cati dintre voi stiau ca Diane,contabila aceea mai grasuta este fosta lui sotie? Cati dintre voi stiu ca cei mai buni angajati ai lui au fost dati afara tocmai pentru ca si-au spus punctul de vedere? Vreti ca continui? Incercati sa vedeti dincolo de aparente pentru ca ele inseala de cele mai multe ori.
iluminaughty is offline   Reply With Quote
Old 02-08-08, 08:13   #195
TFK

Stage 5
 
TFK's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,291
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)

R.I.P Boyd Coddignton ,cel care a facut cea mai tare misiune cu hot roduri
ps: acum am vazut topicul
TFK is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -