zici ca turbo ti-ar da 200%+ nu are cum sa aiba 150 de cai macar masina aia...parerea mea ca v-a luat la misto ca v-a vazut copii si ati ramas uimiti cand ati vazut o masina )
Ar fi putut schimba motoru cu unul de clio/megane RS. Asta in cel mai bun caz. Cel mai probabil, a montat o evacuare "zgomotoasa" si zice k are 225 CP. (cifra asta e cam prea rotunda)
Parerea mea...masina nu arata a 225 de cai...nu zic ca Loganul nu e masina de asemenea puteri(sau este?) dar masina asta nu are "fata" de 225 de cai.
S-a chinuit o firma nemteasca de tuning(nu-mi vine acum numele) sa scoata 160 de cai putere dintr-un Logan de 1.6 folosind un compresor...
) tare asta.... 1.4mpi si are 225cai. deabia scot japonezii din masinilele lor dar si asa cred ca scot cu greu din 1.4 200cai. oricum ... v-a luat la misto... are 225 de cai si are pe spate frane cu tambur? ) asta e ce-a mai tare....