Cred ca una dintre cele mai frumoase mashini au fost aceste ford mustanguri din 67,mie imi place cel mai mult shelby-ul GT500 E.
Era mai demult un anunt pe autovit,un tip vindea un mustang din 69 parca,dar mashina din pacate era varza,motorul era unul de aro,era si lovita.Omul o folosea sa care cu ea diverse chestii.