Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 16-03-05, 23:59   #16
Alexc2vtr

Stage 5
 
Alexc2vtr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 431
Default

Cred ca una dintre cele mai frumoase mashini au fost aceste ford mustanguri din 67,mie imi place cel mai mult shelby-ul GT500 E.
Era mai demult un anunt pe autovit,un tip vindea un mustang din 69 parca,dar mashina din pacate era varza,motorul era unul de aro,era si lovita.Omul o folosea sa care cu ea diverse chestii.
Alexc2vtr is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -