Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 16-01-07, 00:16   #61
Bulbucan

Stage 5
 
Bulbucan's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 487
Post Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by wtcvictim View Post
Sigur ai fost la BMW ? Din moment ce poti comanda S65 AMG (masina de 230.000euro) mi se pare imposibil sa nu poti comanda un M3... intradevar nu ai cum sa o cumperi inainte de lansarea ei ....
pai nu o poti cumpara inainte de lansarea ei dar poti sa dai un avans ca sa-ti vina mai repede atunci cand o lanseaza... dar se vede k nu ai fost sa iti iei un BMW niciodata la o reprezentanta... si n-am cu cine vb... sorry!
__________________
.
>>> BMW X5 3.5d 300 CP AC Schnitzer <<<
<<< BMW 530xd M & TCM 286 CP >>>
<<< Nissan Navara 2.5 dCi 208 CP Remus >>>
... I like tuning .... I like my style ...
& No Speed Limit !
Bulbucan is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 00:27   #62
Bogdan_mb

Stage 5
 
Bogdan_mb's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 4,267
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by Bulbucan View Post
pai nu o poti cumpara inainte de lansarea ei dar poti sa dai un avans ca sa-ti vina mai repede atunci cand o lanseaza... dar se vede k nu ai fost sa iti iei un BMW niciodata la o reprezentanta... si n-am cu cine vb... sorry!
Pai trebuie sa imi iau exact BMW ca sa stiu unele lucruri logice ? E cam si normal mai ales la o masina asa asteptata ca primele comenzi sa nu ajunga in RO... va fi disponibila si la noi doar cu cateva luni intarziere... in fine , facem offtopic , daca vrei discutam pe private.
__________________
Bogdan_mb is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 00:57   #63
Bulbucan

Stage 5
 
Bulbucan's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 487
Post Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by wtcvictim View Post
Pai trebuie sa imi iau exact BMW ca sa stiu unele lucruri logice ? E cam si normal mai ales la o masina asa asteptata ca primele comenzi sa nu ajunga in RO... va fi disponibila si la noi doar cu cateva luni intarziere... in fine , facem offtopic , daca vrei discutam pe private.
pai nu mai avem ce zice k tocmai te-ai contrazis singur numai bine...
Bulbucan is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 12:39   #64
babygirl_nwa

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 79
Default Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by Bulbucan View Post
Nu e vb k nu au bani romanii sa-si cumpere noul M3 nene, e vorba k am fost eu la reprezentanta la BMW sa-mi fac comanda de noul M3 si a zis k nu se poate face din romania nene... asa k dak o sa apara o sa fie luate direct din germania sau din alte tari dar de la noi nu prea curand, peste 1 an 2 poate! bye bye.
dar la ce reprezentanta bmw ai fost tu? noul m3 va avea LANSAREA in europa si inclusiv la noi in tara la Automobile Bavaria in iunie si se poate comanda din aprilie cand o sa fie facuta si lista de preturi la m3...asa k mai documenteaza-te inainte sa spui k ai fost tu la reprezentanta Bmw sa-ti "comanzi" noul M3... cum si la noul X5 deja s-au comandat peste 100 de bucati la Automobile Bavaria si lansarea oficiala in europa (inclusiv Romania!!!)are loc in februarie,in state a fost deja lansat si cumparat deoarece acolo se si fabrica...
babygirl_nwa is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 12:44   #65
Bulbucan

Stage 5
 
Bulbucan's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 487
Post Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by babygirl_nwa View Post
dar la ce reprezentanta bmw ai fost tu? noul m3 va avea LANSAREA in europa si inclusiv la noi in tara la Automobile Bavaria in iunie si se poate comanda din aprilie cand o sa fie facuta si lista de preturi la m3...asa k mai documenteaza-te inainte sa spui k ai fost tu la reprezentanta Bmw sa-ti "comanzi" noul M3... cum si la noul X5 deja s-au comandat peste 100 de bucati la Automobile Bavaria si lansarea oficiala in europa (inclusiv Romania!!!)are loc in februarie,in state a fost deja lansat si cumparat deoarece acolo se si fabrica...
Am fost in Sibiu la reprezentanta care e Bavaria, si noul X5 puteam sa mi-l comand dar M3 au zis k inca nu... asta acum vreo 3 luni! in fine... hai k eu nu vreau sa ma cert aici cu lumea, k ii plin de oameni invidiosi pe aici dar ce sa-i faci...

Last edited by Bulbucan; 16-01-07 at 12:48.
Bulbucan is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 12:47   #66
babygirl_nwa

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 79
Default Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by Bulbucan View Post
Dar prin romania nu cred ca o sa-l vedem prea curand pe strazile noastre... poate la o expozitie auto )
in iunie o sa fie prezent noul m3 la Automobile Bavaria cand o sa fie lansarea....daca ai fi fost la reprez Bmw asa cum spui tu trebuia sa stii lucrul asta
babygirl_nwa is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 12:50   #67
Bulbucan

Stage 5
 
Bulbucan's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 487
Arrow Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by babygirl_nwa View Post
in iunie o sa fie prezent noul m3 la Automobile Bavaria cand o sa fie lansarea....daca ai fi fost la reprez Bmw asa cum spui tu trebuia sa stii lucrul asta
Ok, nu stiam pentru k nu am intrebat asta si nu mi-au spus nimic de prezentarea din iunie, oricum ms de informatie...
Bulbucan is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 12:51   #68
babygirl_nwa

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 79
Default Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by Bulbucan View Post
Ok, nu stiam pentru k nu am intrebat asta si nu mi-au spus nimic de prezentarea din iunie, oricum ms de informatie...
n-ai pt ce
babygirl_nwa is offline   Reply With Quote
Old 16-01-07, 15:33   #69
babygirl_nwa

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 79
Default Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by Bulbucan View Post
Am fost in Sibiu la reprezentanta care e Bavaria, si noul X5 puteam sa mi-l comand dar M3 au zis k inca nu... asta acum vreo 3 luni! in fine... hai k eu nu vreau sa ma cert aici cu lumea, k ii plin de oameni invidiosi pe aici dar ce sa-i faci...
si cam ce oameni invidioasi sunt pe aici?si pe cine?pe cineva care doar a spus k s-a dus sa-si comande m3 si spune k apare la noi peste 1-2 ani ??nici makr nu stii cum arata noul m3 si spui k te-ai dus sa-l comanzi?
babygirl_nwa is offline   Reply With Quote
Old 17-01-07, 02:10   #70
Bulbucan

Stage 5
 
Bulbucan's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 487
Thumbs down Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by babygirl_nwa View Post
si cam ce oameni invidioasi sunt pe aici?si pe cine?pe cineva care doar a spus k s-a dus sa-si comande m3 si spune k apare la noi peste 1-2 ani ??nici makr nu stii cum arata noul m3 si spui k te-ai dus sa-l comanzi?
babygirl eu cred k deja bagi in ele... chiar daca nu vedeam pana acum noul M3 il vedeam aici pe post... deci astea-s fetele n-ai ce le face... pline de figuri si nimic in cap... deci revizuieste-ti comportamentul fata de mine 'te rog'!
Bulbucan is offline   Reply With Quote
Old 17-01-07, 02:32   #71
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default Re: Noul M3

Da' ce te arunci cu, capu' inainte in a-i caracteriza pe toti care poarta o discutie aici. Poate ca ar trebui ca tu sa-ti revizuiesti comportamentul pt ca aici nu esti la tine acasa sa fi sef. Habar nu ai cu cine vorbesti aici si tu esti convins ca lumea este invidioasa, ca fetele sunt nu stiu cum. Ma faci sa ma intreb daca ti-ai completat corect varsta la profil.
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 17-01-07, 02:38   #72
Bulbucan

Stage 5
 
Bulbucan's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 487
Post Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by B 68 VLD View Post
Da' ce te arunci cu, capu' inainte in a-i caracteriza pe toti care poarta o discutie aici. Poate ca ar trebui ca tu sa-ti revizuiesti comportamentul pt ca aici nu esti la tine acasa sa fi sef. Habar nu ai cu cine vorbesti aici si tu esti convins ca lumea este invidioasa, ca fetele sunt nu stiu cum. Ma faci sa ma intreb daca ti-ai completat corect varsta la profil.
bai baiete... aici e postul despre noul M3 din cate-mi amintesc... chiar atat de importat sunt pentru voi ? asa k vorbeste despre noul M3 si tu te mai baga in seama!
Bulbucan is offline   Reply With Quote
Old 28-01-07, 10:53   #73
alexSHO
Seat Driver

Stage 5
 
alexSHO's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 604
Member of:
[SEAT]
Default Re: Noul M3

la ce scala vre sa fie macheta pe care o comanzi? 1:18 1:24?
alexSHO is offline   Reply With Quote
Old 28-01-07, 11:14   #74
bulldog_cox

Stage 5
 
bulldog_cox's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Member of:
[AUDI]
Default Re: Noul M3

super bmw ul.....
si pana la urma care e problema voastra...poate omu chiar a fost sa isi comande m3...si stati linistiti ca astia din sb de la bmw....
__________________
S6 C4 avant 2.2 turbo


Vand Xenon-Sibiu -click

bulldog_cox is offline   Reply With Quote
Old 28-01-07, 12:43   #75
Bulbucan

Stage 5
 
Bulbucan's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 487
Post Re: Noul M3

Quote:
Originally Posted by bulldog_cox View Post
super bmw ul.....
si pana la urma care e problema voastra...poate omu chiar a fost sa isi comande m3...si stati linistiti ca astia din sb de la bmw....
Lasa-i frate k ii plin de oameni invitiosi... oricum si mie mi s-a parut k sunt "praf" astia de la Bavaria din Sibiu! Nici nu stiu sa-mi dea informatii klumea despre o masina ce-o au acolo in dotare...
Bulbucan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -