mie imi place mult de tot noul a8 , chiar aveam niste poze cu unu modificat la exterior misto de tot, dar eu am calculatoru stricat de vreo saptamana si nu pot sa le pun
__________________
00 Alfa Romeo 166 (Sold)
03 Renault Laguna (For sale)
04 Mercedes CLK (Sold)
07 Yamaha Gryzzli 700
09 BMW X6
10 Mercedes E coupe
Azi am fost cu b-12-zmd..prin oras..si am vazut un Audi Rs4 ..Deci am ramas masca..arata super super..avea 2 tobe super mari..masina e super..d-abia astept sa o vad cataline.. :P mai ales inauntru..sa stau mandru in dreapta
AAAAAAA...scuze...acu` mi-am adus aminte..aia cu tobele mari era un bmw seria 7..rs4..l-am vazut inainte de bmw..la un moment dat era in fata noastra..si la o fractiune de secunda disparuse.. ..nu prea am vazut bine spatele :P