Salut...Sunt un incepator intr'ale Tuning'ului....si as vrea sa aflu si parerea altora despre masina asta "nebuna" Skyline R34.....de prima oara cand am vazut'o mi'a placut.....si dupa ce am mai aflat si unele lucruri despre ea(ce preformante are....date despre tehnice....ce am putut gasi pe net)...imi place si mai mult....si sincer nu am vazut sau auzit ca ar fi vruna in Romania. Poate mai aflu ceva nou. Sper ca nu am deranjat