Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Masini tunate

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-09, 23:59   #166
LEDuri

Stage 5
 
LEDuri's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,450
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

...vulpea cand n-ajunge la struguri zice k sunt acrii!!! ...sincer, eu nu cred k o sa ma urc vreodata intr-o masina de " clasa " aceasta !...poate sa castig la loto..
....nota 10 ...fara cuvinte !
__________________
LEDURI AUTO PT TOATE TIPURILE DE MASINI !!!
FARA EROARE DE BEC ARS IN BORD !!!
http://leduriautosmd.blogspot.com/
LEDuri is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 00:04   #167
shu.lee

Stage 5
 
shu.lee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 574
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

Quote:
Originally Posted by LEDuri View Post
...vulpea cand n-ajunge la struguri zice k sunt acrii!!! ...sincer, eu nu cred k o sa ma urc vreodata intr-o masina de " clasa " aceasta !...poate sa castig la loto..
....nota 10 ...fara cuvinte !
hei, asteptam comentu' asta
shu.lee is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 00:07   #168
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

da leduri,ai nimerit!

sunt curios pe cine incalzeste faptul ca eu spun ca e faina si imi place,sau altul ca e hidoasa si este inspirata de la porsche sau alt producator...
__________________
Julaikos customs

Turbos make torque and torque makes fun!
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 00:10   #169
denisus91

Stage 2
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 51
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

Quote:
Originally Posted by shu.lee View Post
hei, asteptam comentu' asta
perfecta dreptate la lucru terminat oricine stie baga de vina..interiorul e demential oricum varianta de serie (ma rog daca o sa existe asa ceva) nu o sa arate la fel...mici modificari e concept doar Treaba e ca e Bugatti si e nou decio sa se gaseasca fooooarta multa lume care sa-l cumpere noi ca ne dam cu parerea asta e partea a doua....are mama o vorba: Nu te potzi caca in gustul omului

oricum asa cum nici alte modele nu ne-au placut nici mie nici celorlalti cu timpu ne vom obijnui si ne va placea.....


sa fim seriosi cum zicea cineva mai sus=)) cui nu i-ar place daca ar primi-o acum.......masina asta e ca si iubirea imposibila ceva la care "probabil" (am zis probabil) niciunul dintre noi nu va avea sansa sa-i murdareasca pedala de acceleratie sau sa o conduca....

Last edited by denisus91; 15-09-09 at 00:21.
denisus91 is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 01:44   #170
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

Quote:
Originally Posted by LEDuri View Post
...vulpea cand n-ajunge la struguri zice k sunt acrii!!! ...sincer, eu nu cred k o sa ma urc vreodata intr-o masina de " clasa " aceasta !...poate sa castig la loto..
....nota 10 ...fara cuvinte !
Dar de ce nu rade nimeni de un Aston Martin sau de o Zonda? Ca si ele sunt struguri acri(i). E tipica mentalitatea ta "valoare, invidie, dusmanii, fara numaaar!" Mai sunt care au si alte concepte mai greu de inteles...
__________________
ROCK HARD RIDE FREE
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 01:49   #171
slayersland

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 399
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

Quote:
Originally Posted by denisus91 View Post
perfecta dreptate la lucru terminat oricine stie baga de vina..interiorul e demential oricum varianta de serie (ma rog daca o sa existe asa ceva) nu o sa arate la fel...mici modificari e concept doar Treaba e ca e Bugatti si e nou decio sa se gaseasca fooooarta multa lume care sa-l cumpere noi ca ne dam cu parerea asta e partea a doua....are mama o vorba: Nu te potzi caca in gustul omului

oricum asa cum nici alte modele nu ne-au placut nici mie nici celorlalti cu timpu ne vom obijnui si ne va placea.....


sa fim seriosi cum zicea cineva mai sus=)) cui nu i-ar place daca ar primi-o acum.......masina asta e ca si iubirea imposibila ceva la care "probabil" (am zis probabil) niciunul dintre noi nu va avea sansa sa-i murdareasca pedala de acceleratie sau sa o conduca....
Era tenta ironica...fanii Bugatti se prind greu..
Mie de exemplu nu mi-ar place sa conduc porcaria asta daca mi s-ar da gratis...in caz ca nu as putea s-o vand rapid as dori alta masina...si as avea sute de variante alternative...plus ca asa poti zice la orice...si daca vezi ceva in ruina...o casa facuta praf, poti zice "da, dar daca ti s-ar da casa ruinata cu terenul gratis? nu ti-ar conveni?" Ba da! si ce? asta o face capodopera? Omul vrea orice daca e gratis...si-un far de Logan poate...nu cred ca orice lucru dorit gratis are vreo insemnatate. Importante sunt lucrurile pentru care s-ar plati un pret in detrimentul altora.
slayersland is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 01:52   #172
vlad_strumph

Stage 5
 
vlad_strumph's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 620
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

Uitati-va la climatronic si la manerul de care tragi sa inchizi usa...asta pasiune,originalitate si frumusete...
vlad_strumph is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 10:07   #173
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,181
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

Parerea mea sincera..masina este URATA ! Mai ales din spate. Despre lux si comfort nu are rost sa comentam, dar dpdv al designului putea fi ceva deosebit.
SV25MBN is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 10:15   #174
julaikos
Oltcit Driver

Stage 5
 
julaikos's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 6,455
Member of:
[Oltcit]
[4Rally]
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

cu eleroane si spoilere de raliu?
nu inteleg ce vor unii de la masina asta,nu este o masina sport,este o strutocamila,o limuzina superrapida...design simplu,si probabil influentat mult de viteza la care trebuie sa ajunga...
julaikos is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 10:27   #175
Thomas Everywhere

Stage 5
 
Thomas Everywhere's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,416
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

la exterior masina asta o strica rau masca aia din fata care e facuta pe semirotund, aia strica tot aspectu masinii, in rest are o linie reusita. La interior e urata cu spume, ala nici nu se poate numi interior si lux in acelasi timp. Dar astia nu stiu sa faca ceva calumea de 1 milion de euro, ce lux e ala comparandu-l cu Mercedes-Benz in lux. Interioru pare gol si lipsit de orice rafinament. Multi dintre voi ati ravni la masina asta, ca are peformantele foarte bune,e cea mai rapida masina, daca ar fi fost mai putin performanta, ziceati ca e un harci de doi lei, dar are motorul ala care ridica toata masina. In rest n-ar ravni nimeni la ea, ca aspect si lux e putin ce ofera.
__________________
I live my life at the quarter mile the time, nothing something else matters.
For ten seconds or less...I'm Free!!!

Last edited by Thomas Everywhere; 15-09-09 at 10:30.
Thomas Everywhere is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 11:44   #176
Flo23riN™

Stage 2
 
Flo23riN™'s Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 70
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

woowww... demential
Flo23riN™ is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 12:26   #177
SergioBari

Stage 1
 
SergioBari's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 24
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

Spatele e oribil,mi se pare ca seamana cu Panamera.Fata mai merge,dar spatele in nici un caz.Interiorul ce sa zic,e bestial.
SergioBari is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 12:47   #178
bufucaca

Stage 1
 
Join Date: May 2008
Posts: 22
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

zicea cineva mai sus parca ca e acelas motor de pe veyron doar ca pe veyron era motorul 8.0 L W16 quad-turbocharged iar pe modelul 16 c calibier 8.0 L W16 bi-turbocharged.
legat de design e arta pe roti, stil, rafinament si sportivitate , cand vine vorba de gusturi nu poti sa fii obiectiv nu suntem toti la fel intodeauna bugatti a fost marca mai exclusivista, masina nu e facuta sa placa la toata lumea.
bufucaca is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 13:31   #179
p-george

Stage 3
 
p-george's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 157
Default Re: Bugatti pregateste un nou model

Quote:
Originally Posted by BMW_M_POWER View Post
keonigseg ccxr rules
Cand va vad ma apuca durerea de cap...Ce treaba are porcaria care ai zis o tu cu topicul ? Du te si posteaza pe siteuri de retete culinare sau de aranjamente florale... Si vezi ca masina aia care "ruleaza" e koenigsegg
__________________
VOTATI PLECAREA MARINARULUI
Soferi, in stanga volanului este o bagheta magica care cand o misti in sus sau in jos ne arata noua in ce directie vreti sa mergeti...si voi puteti fi vrajitori..inercati. SI NU MAI MERGETI CU FARURILE DE CEATA CAND NU E CEATA!!!
p-george is offline   Reply With Quote
Old 15-09-09, 13:47   #180
Sor3L

Stage 4
 
Sor3L's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 291
Arrow Bugatti pregateste un nou model

parca seamana umpic intre ele :-"
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	bmw-serie-5gt.jpg
Views:	83
Size:	53.4 KB
ID:	1086048  
Sor3L is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -