Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TUNING DAY 2006

Reply
 
Thread Tools
Old 06-04-06, 20:27   #76
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Nu se cearta nimeni, a fost frumos, iar fiecare club a incercat sa expuna la maxim ce a avut. Felicitari tuturor si hai sa lasam rautatile deoparte si sa ne respectam pt k una peste alta avem aceeasi pasiune, de a cheltui bani pe ceea ce ne place
__________________
www.ono41.ro (NOU)
ono41 is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 21:55   #77
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Corect ai si tu dreptate .......dar uni prea sa umfla gratuit si pa ce ?........lasa pe alti sa te aprecieze
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 22:01   #78
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by micutzu_mrc
Desteptule ti ai luat cam mult avant ...............pestete tot critici ,judeci ,caracterizezi si incerci sa arati lumi ca esti miezul din dodosca .........am vrut sa ti dau o lectie dar am renuntat pt ca am cedat la rugaminitile unora si cu promisiunea ca o sa ti ceri scuze public ,nu ai facuto si ma sfidezi cu privirea asa ca ................
stiam ca scuzele se vor face in particular, daca se vroia public , np , se fac public , imi cer scuze ..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 06-04-06, 22:19   #79
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Hai sa nu ne certam intre noi, toti am facut posibil ceea ce a fost la tuning show si pt asta ar trebui sa fim mai uniti si sa aratam ca pasiunea noastra comuna poate invinge orice divergente personale.

Felicitari tuturor participantilor si sa speram ca de acum incolo vom reusi cu totii o familie unita prin pasiune.
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 00:16   #80
SirNeo

Stage 2
 
SirNeo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 35
Member of:
[RENAULT]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Ma ijjurati daca zic ca mie mi-a placut insomnia ?
SirNeo is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 01:30   #81
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by SirNeo
Ma ijjurati daca zic ca mie mi-a placut insomnia ?
Daca vrei tu
ono41 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 02:56   #82
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by ono
Nu se cearta nimeni, a fost frumos, iar fiecare club a incercat sa expuna la maxim ce a avut. Felicitari tuturor si hai sa lasam rautatile deoparte si sa ne respectam pt k una peste alta avem aceeasi pasiune, de a cheltui bani pe ceea ce ne place
respect pentru tine si pentru pozitia ta...
ma asteptam la un atac dur vis-a-vis de parerea exprimata de mine mai devreme...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 04:18   #83
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

eu cred ca era o pierdere pentru toata lumea, daca lipsea oricare din cluburi.. de ce sa faceti clasamente?
de ce sa nu va bucurati ca ati putut vedea tot ce misca in tuningul din Romania la un loc?
carcotasi la maxim, rusine
ati ajuns sa va fie rusine pentru ca va place insomnia, de exemplu? Cand ei au facut primii pasi spre masini de show in Romania?
pledati pentru mr, sau anonimi, sau crazi, sau nsl, sau 4ss sau wsr, etc?
daca v-a placut mai mult un club, nu trebuie sa transformati asta intr-o lupta de culise... poate v-a placut un club, dar ce ar fi fost daca ar fi fost NUMAI acel club?
cum ar fi fost?
de ce nu va bucurati ca fiecare a fost acolo ca sa vedeti ansamblul? de ce nu ii laudati pe toti pentru eforturile lor?
sunt ani de zile de cand mediez diverse conflicte pe 4tuning, dar asta le depaseste pe toate. Nu a fost nimeni care sa merite criticat, si trebuie fiecare, in parte apreciat pentru eforturi.
Vreti masini, vreti show, vreti spectacol?
oamenii astia fac asta, pe banii lor si trebuie apreciati.
Rusine la chibitzii de fotoliu, cu seminte in poala care stau sa critice...
Faceti voi, data viitoare un stand cu masini mai misto si spectacol mai bun, si fete mai frumoase... Uitati ca datorita acestor oameni si a eforturilor lor, avem miscare si comunitate de tuning si curse in Romania...
Nu mai criticati.
Daca nu va plac ei, luati-va pasaportul si mergeti ca aveti ce vedea, si critica, peste tot in lume.
La noi, in Romania, ei sunt cei mai buni, chiar daca va plac sau nu.
Le multumesc la toti pt eforturile depuse. Fara ei, 4Tuning DAY nu avea stralucire. De ei nu se poate lipsi comunitatea din Romania. De carcotasi, se poate lipsi lejer.
Voi sanctiona instant prin ban definitiv, pe oricine mai critica cu rautate vreun club. Daca va dati pareri, sa fie constructive si cu caldura.
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 07:41   #84
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Cel mai tare stand a fost al lui LEGAL RACING si lansarea echipei Ghepard!
Cu modestie ...
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 08:34   #85
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S
stiam ca scuzele se vor face in particular, daca se vroia public , np , se fac public , imi cer scuze ..

...........!!!!!
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 22:00   #86
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN
Cel mai tare stand a fost al lui LEGAL RACING si lansarea echipei Ghepard!
Cu modestie ...
La voi in stand mirosea a benzina, am stat 5 min si ma simteam ca un aurolac, ce sa zic de voi care ati stat 2 zile.
ono41 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 22:09   #87
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by ono
La voi in stand mirosea a benzina, am stat 5 min si ma simteam ca un aurolac, ce sa zic de voi care ati stat 2 zile.
da au avut companie calumea...
noi am stat la aprox 2 metri de standu lor...
cand turau motoarele ne bagam in masini sa nu ne sufoce
oricum frumos facea blow-off la amandoua
orlando is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 22:48   #88
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Eu m-am simtit cel mai bine la standul Speedline si ma bucur ca am putut expune 2 masini UNICAT IN ROMANIA. Un Speedtser TURBO care facuse omologarea de tip in urma cu o saptamana si o Dacie care este si mult timp va fi unica (pacat ca a fost doar ea) . Am apreciat atat standul Anonymous cat si standul MR cam la acelasi nivel . La unul din ele am acordat nova 10 pt prezenta feminina. Pacat ca in continuare exista disensiuni si ambitii gratuite intre cluburi si doar din cauza unor "probleme" personale . Pur si simplu ar trebui sa existe o competitie a perormantelor. Eu unul am ajuns la concluzia ca restul e un balon de sapun . Felicitari tuturor mai ales pt faptul ca m-am simtit prost ca nu am reusit sa fac nimic pt ca Speedline sa fie in topul standurilor . Este o motivatie pt mine ca asta sa nu se mai repete asa ca .... Felicitari inca o data in special MR si prietenilor mei (care mai sunt) in Anonim RC .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 23:36   #89
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by orlando
da au avut companie calumea...
noi am stat la aprox 2 metri de standu lor...
cand turau motoarele ne bagam in masini sa nu ne sufoce
oricum frumos facea blow-off la amandoua
La mine nu exista blow of valve.
Wastegate se auzea.
Si nici a ... nu mirosea.
Intradevar masinile de curse merg in special cu benzina si au un amestec mai bogat.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 07-04-06, 23:47   #90
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN
La mine nu exista blow of valve.
Wastegate se auzea.
Si nici a ... nu mirosea.
Intradevar masinile de curse merg in special cu benzina si au un amestec mai bogat.
in orice caz cine avea ochi sa va vada potentialul masinilor a vazut...cine mergea la curse stia despre ce masini este vorba dar este pacat ca au venit multi si chiar eu am auzit vorbindu-se intre 2 oameni cum ca acea lancia nu are nimic special(de la voi din stand) la care eu m-am bagat politicos cu ei in seama si le-am zis ca acea lancia face foarte multe si in ciuda aparentelor exterioare de oaie sub capota se ascunde o haita de lupi...
asa mai auzisem despre masina ta cum ca nu are nimic pe ea decat niste stickere cu legal racing pe capota...dar cand ati inceput sa turati motoarele deja lumea isi schimba viziunea asupra masinilor voastre...oricum cei care cunosc stiu cei care vor sa afle sa intrebe cunoscatorii...nu?
oricum sa nu crezi ca m-am plans de miros si de zgomot chiar deloc...ati avut cu ce va lauda ati bagat picioru in masini....si pe buna dreptate niste masini de racing nu sunt masini de admirat asa normal ci de admirat la maximum de ture!
orlando is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -