Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TUNING DAY 2006

Reply
 
Thread Tools
Old 03-04-06, 12:06   #16
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

sunt cluburi puternice ( cum e mr sau de ce nu anonymus ) care au avut cum sa-si faca prezentari frumoase ( desi strict organizatoric vorbind anonimii au avut showul cel mai frumos si asezarea cea mai inteligent gandita )
dar sunt si cluburi mici care merita felicitari pentru ca au fost prezente acolo kiar daca nu au avut masini scumpe si logistica desteapta...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 12:38   #17
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

anonymous....de la cap la coada.....
BlueEyes is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 13:17   #18
vlad_alexandru

Stock
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Salut , am fost si eu ieri la Prisma 2 , la 4tuning Day , am ramas impresionat de ce am vazut acolo , la capitolul stand,m-am plimbat prin tot salonul si am vazut cam tot ce era de vazut , insa la prea putine standuri se intampla ceva,adica vezi masina te uiti la ea cateva minute si pleci , baietii de la Anonymous Motorsport , au stiut cum sa tina lumea la ei la stand , am stat cca. 45 de minute numai la standul lor , tot timpul era ceva nou , o tipa dansand , breakdancerii , filmele pe videoproiector , si tot asa , la un moment devenise chiar enervant ca te tot impingea lumea din spate , si am plecat , oricum a fost superb tuning show-ul , felicitari organizatorilor si tuturor cluburilor care au facut ca acest eveniment sa arate cum a aratat.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_0325.jpg
Views:	247
Size:	121.9 KB
ID:	82549  

Last edited by vlad_alexandru; 03-04-06 at 13:20.
vlad_alexandru is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 13:25   #19
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Si in coltul din dreapta se vede o parte dintr-un adevarat monstru.....In alta ordine de idei Anonymous a avut cea mai buna prezenta si prezentare de la acest salon......tot timpul aveai ce sa vezi si puteai sa intrebi despre orice in materie de tuning al unei masini la baietii de la scc
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 17:19   #20
NC
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by aleks
sunt cluburi puternice ( cum e mr sau de ce nu anonymus ) care au avut cum sa-si faca prezentari frumoase ( desi strict organizatoric vorbind anonimii au avut showul cel mai frumos si asezarea cea mai inteligent gandita )
dar sunt si cluburi mici care merita felicitari pentru ca au fost prezente acolo kiar daca nu au avut masini scumpe si logistica desteapta...
aici ai drepatate!

P.S: vreau sa felicit toate cluburile prezente la 4tuningday, chiar daca nu aveau cine stie ce masini !!! Iar anonymus - super tare frate
  Reply With Quote
Old 03-04-06, 17:27   #21
ANDY_62SLC

Stage 4
 
ANDY_62SLC's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 253
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

O fii fost bine o fii fost rau ? va zic eu cel mai bine AAAAAAAAAAAA FOST DEMENTIAL! se stie ANONYMOUS MOTOR SPORT sunt sefii pe salon!numai bine
ANDY_62SLC is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 17:54   #22
dani

Stage 2
 
dani's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 58
Smile Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by BlueEyes
anonymous....de la cap la coada.....
Eu as zice de la capota la esapament
dani is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 18:09   #23
hasky

Stage 5
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 473
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

multumim pt aprecieri stiiti f bine ce munca se depune la o organizare ca aceasta , vreu sa multumesc in primul rand prietenului si partenerului meu RUSU fara el nu reuseam vreu sa i multumesc lui santos , toba , ceres,sadu, moxu bisshop , razvan, dj caesar, dani , lui vali lowrider,fetelor, d-lui adrian rusea si numai stiu acum dar nu va suparati pe mine, sper ca va placut tuturor ce am reusit impreuna, iar pt voi restul celor care ne ati apreciat 2 lucruri in plus legalizare si petrecerea vantage-anonymous cred ca in aces weeckend ca sa aratam si best drink club, acolo unde avem un cuvant greu de spus ))
sa nu uitam anonymous nu sete un club este o miscare un mod de a gandi dsi a vedea viata suntem prieteni in primul rand si avem acelasi idealuri asta cred ca a facut diferenta, bv santos bv rusu, bv la totii cred ca eforturile noastre au fost recunoscute, bv tuturor participantiilor ati fost la super inaltime,fara sa se super nimeni vreau sa i multumesc si lui florica , micutzu , ono, celor de la insomnia si prieteniilor mei din ardeal ca de obicei promti si la inaltime ..... a sa nu uitt de partenerii nostrii 4tuning cu tot stafful si celor de la pro.... si lui sxc- ul ca tot abia ma sunat )
__________________
[SIGPIC][SIGPIC]
hasky is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 20:41   #24
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

Quote:
Originally Posted by orlando
sa fie intr-un ceas bun...
ati aparut asa dintr-o data...ce se intampla...acum si legalizare...doamne ce se intampla....
ce sa se intample domne...sunt ANONIMII

Clubul este deja legal, toate actele au fost ridicate de la tribunal vineri 31.03.2006. De acum inainte ramanem aceasi anonimi dar sub numele de Asociatia Club Sportiv Anonymous Motorsport!
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 21:02   #25
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Post Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

ce sa zic decat ca fiecare club s-a facut evident prin ce il reprezinta mai bine
chiar nu pot sa zic care a fost mai tare al midnight-ului al nostru (nospeedlimit), sau: anonymous, legal racing, insane,insomnia ................si restul
mie unu mi-a placut al nostru (nospeedlimit) deoarece acolo am stat majoritatea timpului inconjurat de prieteni
toti ati fost la inaltime FELICITARI TUTUROR CEI CARE AU PARTICIPAT SI AU VENIT SA FACA SENZATIE
__________________
carDesign
Magazin CarDesign 4Tuning
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 22:39   #26
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

a n o n i m ... anonimi .. pe departe )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 23:03   #27
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

mai are un pic si moare topicul , sa nu-l lasam sa se duca la fund, haideti ... fiecare club .. sa puna 2-3 poze de la stand .. sa vedem , de fapt sa vada si cei ce n-au fost cam ce au pierdut ....
va riscati ?
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 23:08   #28
NC
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

@bodyspeed Insane Racers Club iti multumeste pentru aprecieri! Si eu am stat pe la voi, ca era marfa rau pe acolo...Apropo cele 2 oltcituri(dani si sasha) sau intalnit cu noi pe drum, noi deja faceam show pe drum. Bafta si ne vedem la urmatorul eveniment sa stam la o cola.

P.S: toate cluburile au fost la inaltime!!!
  Reply With Quote
Old 03-04-06, 23:17   #29
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

asa stand?! asa stil?! asa masini?! asa membri?! asa fete!? asa efecte speciale?! asa filme?! asa stil!? asa anonimi?!
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 03-04-06, 23:41   #30
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: CLUBURI - cel mai frumos stand

santos .. filmashi cand dansam ?! vreau si eu filmu`
Psycho is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -