Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TUNING DAY 2006

Reply
 
Thread Tools
Old 13-03-06, 21:37   #61
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

Quote:
Originally Posted by Hondarul
Review:

4SS - 3 (poate 4) masini & o motocicleta
xtreme club - 2 masini
crazy drivers - 4 masini
evolution crew - 4 masini
wsr - 4 masini
insane racers - 3-4 masini
Speedline - 6-8 masini
MR - 8-9 masini si motocicleta

asteptam:

Insomnia (nu masinile de la firme)
NSL, etc.

ca sa fie si mai clar d-le Dayflyer, am ajuns sa ma autocitez. Se pare ca sunteti inscrisi, la fel si Insane. De unde au aparut aceste carcoteli ? De unde ati dedus cum ca ar fi ceva in neregula ? Scrie clar acolo din spusele voastre - wsr 4 masini si Insane Racers 3 sau 4 masini. Gandeste-te ca in momentul asta sunt 4 locuri marcate cu creta la Prisma 2 pe care scrie wsr si 4 locuri marcate Insane Racers. Nimeni nu vi le poate lua ! Deci aveti grija sa ajungeti cat mai pregatiti si sanatosi !
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 13-03-06, 21:51   #62
NC
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

scuze Hondare, dar sunt cam nou si al 2 lea mesaj il scriam si nu am vazut ca tu ai postat! Deci scuze, ok gata ne apucam de masini si asteptam ultimele detalii! Numai bine! o sa scriu sigur la sfarsitu saptamanii cati suntem, sa nu tinem locurile degeaba.
  Reply With Quote
Old 13-03-06, 21:58   #63
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

Quote:
Originally Posted by NC
scuze Hondare, dar sunt cam nou si al 2 lea mesaj il scriam si nu am vazut ca tu ai postat! Deci scuze, ok gata ne apucam de masini si asteptam ultimele detalii! Numai bine! o sa scriu sigur la sfarsitu saptamanii cati suntem, sa nu tinem locurile degeaba.
Perfect ! Poti sa fii sigur ca va asteptam cu bratele deschise.

Si ca sa va dau niste "tips"-uri... Clase la care vor fi concursuri (o masina expusa nu este obligatoriu sa se inscrie in vreuna)

styling exterior
interior
egine dressing
de muzica se ocupa db drag, unde va fi SPL, SQ si Multimedia.

Asta in cazul in care cineva doreste sa-si modifice masina in vreun anumit fel, poate il ajuta la ceva. Daca vrea de exemplu la syling, sa bage mare la body-kit si jante. Daca vrea SPL, sa dea iama in magazin dupa basi cat mai mari
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 14-03-06, 21:29   #64
NC
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

gata e sigur, venim cu 4masini:
1.vw Bora o surpriza pentru voi, dar si pentru noi...
2.Fiat Punto 180CP
3.Cielo raduERD cel portocaliu+modificari
4.Golf 2
O sa ne inscriem si la concursuri! Bafta, ne vedem acolo!
  Reply With Quote
Old 15-03-06, 00:42   #65
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

va rog inca o data, chiar si pe cei din cluburi sa faca inscrierile on-line pentru a putea trage acea cruce pe schema in dreptul ei.
Locurile sunt destule, dar nu sunt nelimitate
puteti face inscrierea chiar cu masina in lucru, este ok
iar pentru cei care nu participa la expozitie, avem in vedere spatiu organizt chiar in fata pavilionului, pentru a fi grupati, asa ca stati linistiti, veti veni aici intr-un mediu organizat cu o buna coordonare, veti fi preluati si directionati la fix.
Vom avea grija deosebita de toti care fac drum de la departare, in asa fel ca aceste 2-3 zile sa fie cat mai comode si cat mai putin costisitoare. Va fi o pesoana delgata exclusiv ca sa rezolve orice problema intampina.
in plus, din prima pana in ultima ecunda, telefonul meu va sta deschis non-stop si voi fi disponibil sa infrunt orice situatie la orice ora.
Vom prelua noi grijile voastre, veniti linistiti.
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 17-03-06, 16:35   #66
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

Cele doua masini ale clubului Xtreme Club Emotion vor fi :
- Seat Ibiza
- Citroen C4
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 10:43   #67
cristian c.

Stock
 
cristian c.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default BMWFORUM - Romania

Comunitatea "BMWFORUM - Romania" va participa cu 2 M3-uri modificate si reprezentative.

Gratian, nu stiu daca am voie sa postez aici link-uri de pe site-ul nostru cu descrierea masinilor ce vor participa. deci spune-mi.... ?

Deasemenea spune-mi unde va fi acest spatiu atribuit, in spatiul interior ce-l vad in reclama 4tuning? da sau nu?

in formularul de inscriere... nu vad optiunea "engine"... ci doar despre aspect interior si exterior... deci unde selectez "engine" ?

daca vrei vorbim mai multe detalii la telefon.
cristian c. is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 10:50   #68
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Wink Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

ok, ok. am inteles.
ne vedem acolo, sper in numar cat mai mare.
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 10:54   #69
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

Cristian: in functie de spatiul care este liber (este spatiu pentru expunerea a aproximativ 100 de masini) in momentul asta, masinile voastre vor fi in hala de la Prisma. Daca unul dintre cele 2 M-uri este al tau... eu il vreau in hala.

Daca nu exista spatiu pentru "best engine", inseamna ca, probabil, aceasta categorie nu va fi reprezentata in concurs.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 11:22   #70
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

TOATE MASINILE CARE VOR PARTICIPA LA 4TD DIN PARTEA CLUBURILOR SUNT RUGATE SA SE INSCRIE AICI https://www.4tuning.ro/4TuningDAY/inscriere.asp

Toate masinile, indiferent din ce club, sunt rugate sa completeze formularul, scopul urmat fiind centralizarea numarului de masini din cadrul salonului. Fie ca ati vorbit cu Gratzian sau nu, orice club este rugat sa completeze aceste formulare cu datele masinilor participante. NUMAI in baza de date se va stie numarul exact al masinilor. Cu cat mai repede, cu atat mai bine.
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 18-03-06, 16:31   #71
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

partea cu "engine" exista intr-o forma mai speciala, de aceea nu e reprezentata in formular.
puteti sa va inscrieti si sa specificati la observatii ce si cum.
si puteti de asemenea sa postati toate detaliile si fotografiile ce vizeaza aceste masini pe 4 tuning, slava domnului avem si banda larga, si spatiu nelimitat.
nu uitati sa le inscrieti, si vorbim la telefon sa hotaram locatia pentru voi...
era bine daca pe langa invitatia de a vorbi la telefon, era si numarul...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 20-03-06, 09:10   #72
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

https://www.4tuning.ro/4TuningDAY/inscriere.asp

Toate cluburile sunt rugate, din nou, sa se inscrie aici cat mai repede cu putinta. Ca fapt divers, deja sunt inscrise ~70 de masini. Locuri sunt, dar limitate. Asadar alegeti-va masinile si inscrieti-le cat mai repede !
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 20-03-06, 10:03   #73
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

eu am inscris masinile dar am uitat la una din ele sa mentionez din ce club face parte...dar in descrierea celei de a doua am spus ca ambele fac parte din clubul pe care o sa il reprezinte la salon
orlando is offline   Reply With Quote
Old 20-03-06, 21:00   #74
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

Noi vom fii cel putin 3-4 masini ... dar probabil mai multi ... maine vom afla exact si le vom inscrie!
zetemte is offline   Reply With Quote
Old 21-03-06, 01:45   #75
cristian c.

Stock
 
cristian c.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Default Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY

Quote:
Originally Posted by Gabi
Cristian: in functie de spatiul care este liber (este spatiu pentru expunerea a aproximativ 100 de masini) in momentul asta, masinile voastre vor fi in hala de la Prisma. Daca unul dintre cele 2 M-uri este al tau... eu il vreau in hala.

Daca nu exista spatiu pentru "best engine", inseamna ca, probabil, aceasta categorie nu va fi reprezentata in concurs.
Sunt subscris la topicu asta dar nu stiu de ce n-am primit nimica ca s-a postat deja... in fine...

Da, unul dintre M3-uri va fi al meu, incantati daca avem loc in sala cu 410hp... ha ha... si dorim si o fata dragutza care sa tina steagu' BMW si sa imparta zambind pliantele BMWforum

am intrebat daca pot posta link-uri... mi-ai raspuns Gratian ca e spatiu suficient pentru detalii... tot n-am inteles daca pot posta link-uri... pentru ca nu pot scrie aici cateva tone de text despre masina mea



astept un mesaj ca va exista si sectiunea Best Engine... dupa atatia ani de tuning in Romania... tot nimeni decat eu si cateva subaru avem motoru facut? ha? La altceva nu ma atrage sa ma inscriu... muzica n-am... design prea extravagant n-am... sectiune de clasici in viata n-aveti... ha ha... asa ca n-am sanse

Gratian, iti trimit pm cu telefonu meu.

Last edited by ZoliaT; 21-03-06 at 02:17.
cristian c. is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -