| LANCIA Forum Lancia - dedicat posesorilor de Lancia: Masina mea, Tuning, Anunturi vanzare-cumparare, Zona Tehnica |
08-08-07, 16:41
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,289
Member of: [Fiat] [FORD]
|
piese si consumabile
lancia , alfa romeo , fiat si iveco .....
0723514599
|
|
|
14-08-07, 10:13
|
#2
|
 Stage 4
Join Date: Oct 2006
Posts: 194
|
Re: piese si consumabile
Ma intereseaza pentru pt Lancia Lybra bratele si stanga si dreapt,da-mi aprox un pret
|
|
|
15-08-07, 09:56
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,289
Member of: [Fiat] [FORD]
|
Re: piese si consumabile
vreau o serie .....altfel nu pot sa te ajut
|
|
|
14-01-08, 22:08
|
#4
|
Stock
Join Date: Jan 2008
Posts: 7
|
Re: piese si consumabile
ma intereseaza ptr o lancie thema debitmetrul din 91 este si e de la bosh jetronic ma poti ajuta ?
|
|
|
15-01-08, 16:21
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,289
Member of: [Fiat] [FORD]
|
Re: piese si consumabile
Quote:
Originally Posted by bayetzy21
ma intereseaza ptr o lancie thema debitmetrul din 91 este si e de la bosh jetronic ma poti ajuta ?
|
daca imi dai seria de identificare incerc sa te ajut , eu lucrez pe program original si imi trebuie seria de identificare
|
|
|
15-01-08, 16:24
|
#6
|
Stock
Join Date: Jan 2008
Posts: 7
|
Re: piese si consumabile
asta este seria de debitmetru0280202602 si un pret informativ va rog
|
|
|
16-01-08, 09:07
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,289
Member of: [Fiat] [FORD]
|
Re: piese si consumabile
am nevoie de seria de identificare a masinii .....
|
|
|
26-01-08, 17:35
|
#8
|
Stock
Join Date: Jan 2008
Posts: 4
|
Re: piese si consumabile
un parbriz de prisma tds ... cat este ???
|
|
|
04-02-08, 00:05
|
#9
|
Stage 3
Join Date: Sep 2006
Posts: 80
Member of: [LANCIA]
|
Re: piese si consumabile
Si pe mine m-ar interesa niste faruri tot de Prisma
|
|
|
04-02-08, 08:53
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,289
Member of: [Fiat] [FORD]
|
Re: piese si consumabile
doar pe comanda din italia si cu serie de identificare
|
|
|
15-07-09, 12:12
|
#11
|
Stage 2
Join Date: Jun 2009
Posts: 74
|
Re: piese si consumabile
salut m-ar interesa si pe mine un parbriz,electroventilator,arcuri spate pentru prisma daca le mai ai,id mess florin_rtx,email [email protected] merci
|
|
|
23-07-09, 11:46
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of: [NoSpeedLimit Romania Club] [PARTICIPANT CURSE] [Fiat] [SKODA]
|
Re: piese si consumabile
Frate vezi ca nu pot sa iti dau PM...ca tiai dezactivat optiunea...iti las mesaj aici poate citesti...dami add pe id care il gasesti la semnatura mea (cauta si vei gasi) si vorbim acolo...in principiu is interesat...dar cati $ bucata?
|
|
|
14-09-09, 07:37
|
#13
|
Stage 2
Join Date: Jun 2009
Posts: 74
|
Re: piese si consumabile
Quote:
Originally Posted by sauceanu
Si pe mine m-ar interesa niste faruri tot de Prisma 
|
daca nu ai facut rost de faruri, am eu
|
|
|
14-09-09, 08:44
|
#14
|
Stage 3
Join Date: Sep 2006
Posts: 80
Member of: [LANCIA]
|
Re: piese si consumabile
Pai zii in ce bani ca saptamana asta cred ca ajung prin Tandarei.
|
|
|
14-09-09, 19:39
|
#15
|
Stage 2
Join Date: Jun 2009
Posts: 74
|
Re: piese si consumabile
Quote:
Originally Posted by sauceanu
Pai zii in ce bani ca saptamana asta cred ca ajung prin Tandarei.
|
150ron amindoua,unul are sticla turnata din plastic dar este facut misto,cred ca reapta daca nu ma insel.
|
|
|
|
|