Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   LANCIA (https://forum.4tuning.ro/178-lancia.html)
-   -   piese si consumabile (https://forum.4tuning.ro/178-lancia/48242-piese-consumabile.html)

antonio74 08-08-07 16:41

piese si consumabile
 
lancia , alfa romeo , fiat si iveco .....


0723514599

Lucian_benz 14-08-07 10:13

Re: piese si consumabile
 
Ma intereseaza pentru pt Lancia Lybra bratele si stanga si dreapt,da-mi aprox un pret

antonio74 15-08-07 09:56

Re: piese si consumabile
 
vreau o serie .....altfel nu pot sa te ajut

bayetzy21 14-01-08 22:08

Re: piese si consumabile
 
ma intereseaza ptr o lancie thema debitmetrul din 91 este si e de la bosh jetronic ma poti ajuta ?

antonio74 15-01-08 16:21

Re: piese si consumabile
 
Quote:

Originally Posted by bayetzy21 (Post 1293116)
ma intereseaza ptr o lancie thema debitmetrul din 91 este si e de la bosh jetronic ma poti ajuta ?


daca imi dai seria de identificare incerc sa te ajut , eu lucrez pe program original si imi trebuie seria de identificare

bayetzy21 15-01-08 16:24

Re: piese si consumabile
 
asta este seria de debitmetru0280202602 si un pret informativ va rog

antonio74 16-01-08 09:07

Re: piese si consumabile
 
am nevoie de seria de identificare a masinii .....

Nicku_Mihai 26-01-08 17:35

Re: piese si consumabile
 
un parbriz de prisma tds ... cat este ???

sauceanu 04-02-08 00:05

Re: piese si consumabile
 
Si pe mine m-ar interesa niste faruri tot de Prisma :)

antonio74 04-02-08 08:53

Re: piese si consumabile
 
doar pe comanda din italia si cu serie de identificare :)

florin_rtx 15-07-09 12:12

Re: piese si consumabile
 
salut m-ar interesa si pe mine un parbriz,electroventilator,arcuri spate pentru prisma daca le mai ai,id mess florin_rtx,email [email protected] merci;)

morpheusmaster 23-07-09 11:46

Re: piese si consumabile
 
Frate vezi ca nu pot sa iti dau PM...ca tiai dezactivat optiunea...iti las mesaj aici poate citesti...dami add pe id care il gasesti la semnatura mea (cauta si vei gasi) si vorbim acolo...in principiu is interesat...dar cati $ bucata?

florin_rtx 14-09-09 07:37

Re: piese si consumabile
 
Quote:

Originally Posted by sauceanu (Post 1333481)
Si pe mine m-ar interesa niste faruri tot de Prisma :)

daca nu ai facut rost de faruri, am eu

sauceanu 14-09-09 08:44

Re: piese si consumabile
 
Pai zii in ce bani ca saptamana asta cred ca ajung prin Tandarei.

florin_rtx 14-09-09 19:39

Re: piese si consumabile
 
Quote:

Originally Posted by sauceanu (Post 2637484)
Pai zii in ce bani ca saptamana asta cred ca ajung prin Tandarei.

150ron amindoua,unul are sticla turnata din plastic dar este facut misto,cred ca reapta daca nu ma insel.


All times are GMT +2. The time now is 09:36.

- Copyright 2026 4Tuning