As avea nevoie de un service pentru o hiba la instalatia electrica.
Nu mai pot regla lumina la displayul c3entral de pe o lybra!
Daca are cineva o sugestie,sa ma anunte si pe mine!
Multumesc de sfat,
dar am vorbit cu astia si mi-au spus ca eu nu am asa un buton.
aia sunt niste cretini,imi pune si in cartea masinii,si cand am luat-o mergera.
Asta e.