![]() |
Recomandati un service!
As avea nevoie de un service pentru o hiba la instalatia electrica.
Nu mai pot regla lumina la displayul c3entral de pe o lybra! Daca are cineva o sugestie,sa ma anunte si pe mine! |
Re: Recomandati un service!
-Sincer...cred ca la reprezentanta Fiat rezolvi problema.
|
Re: Recomandati un service!
Multumesc de sfat,
dar am vorbit cu astia si mi-au spus ca eu nu am asa un buton. aia sunt niste cretini,imi pune si in cartea masinii,si cand am luat-o mergera. Asta e. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:14. |
- Copyright 2026 4Tuning