Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Cluj Street Racing

Reply
 
Thread Tools
Old 12-04-06, 02:16   #1
Laju
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Laju's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 450
Exclamation Discutii cu moderatorii

Aici se vor posta discutii intre useri si moderatori...nemultumiri...idei...placeri(sa nu va stea gandu la ce...intelegeti)...
Orice problema legata de moderatori...alti useri...se va posta aici...nu pe alte topicuri...va rog sa pastram un nivel de decenta.......Bagati aci...
Orice injuriu...offtopic...atac la persoana...hai ca intelegeti....se va sterge...multumesc anticipat...
Si...nu va ganditi la ce e mai rau...evident ca vor fi comentarii...dar sper ca pe acest topic...sa incercam toti...sa facem rubrica CSR...sa prinda viata...membrii...este un topic pentru toti carora le pasa...

Last edited by Laju; 12-04-06 at 02:21.
Laju is offline   Reply With Quote
Old 12-04-06, 23:25   #2
andreinui

Stage 5
 
andreinui's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 378
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[TIME SQUAD]
Default Re: Discutii cu moderatorii

atata timp cat nu te mai atingi de posturile mele e ok
andreinui is offline   Reply With Quote
Old 13-04-06, 10:29   #3
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Discutii cu moderatorii

In curand apare regulamentul ce vizeaza moderatorii. Acestia au dreptul si OBLIGATIA de a modifica, muta sau sterge orice post care nu se incadreaza in subiectul topicului sau care incalca intr-un fel sau altul regulile bunului simt. Nu sunt datori si sa dea vreo explicatie pentru actiunile lor, acestea fiind judecate daca e cazul de cineva superior lor. Orice user care are o nemultumire legata de un moderator poate sa o exprime unuia din redactorii 4tuning sau unuia dintre administratori.

Moderatorii ce vor tine cont de diverse prietenii, legaturi comerciale sau de alt gen vor fi "usurati" de tensiuni prin retragerea pozitiei de moderator.

Userii care vor comenta excesiv actiunile unui moderator fara motiv, sau fara a reporta in prealabil faptele acestuia unui superior de pe forum sunt pasibili de avertisment sau de ban.

Ideea de baza e ca multi au ajuns sa se planga de forum. Cum ca ar fi o nebunie, ca toata lumea scrie ce vrea, ca-s prea multi kinderi habarnisti si ca fiecare face ce-l taie capul. In sprijinul acestor plangeri pregatim o curatenie de primavara ce vizeaza calitatea si nu cantitatea. Un user care nu apreciaza aceasta intentie nu va fi o pierdere notabila pentru forum. Consideram ca cei ce au de spus sau de facut ceva util vor intelege si se vor conforma, si mai mult, vor ajuta la punerea in aplicare a acestor reguli, elementare pana la urma pentru un forum PUBLIC.
__________________
www.melodix.ro

Last edited by Laju; 21-02-07 at 04:44.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 03-06-06, 10:50   #4
-WLF-

Stage 3
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 152
Default Re: Discutii cu moderatorii

Am pus o intrebare legata de masinile din club, si vad ca mi-a fost stearsa. M-ar fi interesat si pe mine clubul asta si as fi vrut sa cunosc si eu cam ce masini fac parte din el. Repet, cam ce masini puternice sunt in club, in afara de cea a lui Doru pe care o stiu de pe alt forum.

WOLF EU AM STERS POSTUL TAU SI AM ZIS SA INTRI LA DISCUTII DAR NU LA DISCUTII CU MODERATORI
DECI HAI SA DISCUTAM PE TOPICUL

CSR POZE SI DISCUTII


MERSI

Last edited by alexufo; 04-06-06 at 23:46.
-WLF- is offline   Reply With Quote
Old 25-10-06, 17:39   #5
CicioNE

Stage 5
 
CicioNE's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 656
Member of:
[Fiat]
Default Re: Discutii cu moderatorii

Quote:
Originally Posted by -WLF- View Post
Am pus o intrebare legata de masinile din club, si vad ca mi-a fost stearsa. M-ar fi interesat si pe mine clubul asta si as fi vrut sa cunosc si eu cam ce masini fac parte din el. Repet, cam ce masini puternice sunt in club, in afara de cea a lui Doru pe care o stiu de pe alt forum.

WOLF EU AM STERS POSTUL TAU SI AM ZIS SA INTRI LA DISCUTII DAR NU LA DISCUTII CU MODERATORI
DECI HAI SA DISCUTAM PE TOPICUL

CSR POZE SI DISCUTII


MERSI
daca vrei sa vezi ce masini sunt....csr poze membrii si masini
CicioNE is offline   Reply With Quote
Old 03-12-06, 17:19   #6
smoke
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
smoke's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 942
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii cu moderatorii

rugaminte pt moderatori:

cu ocazia faptului ca nu ne putem intelege si asa mai departe .. n-are rost sa intram in detalii.. rog a mi se scoate de la user apartenta la club CSR (CSR Team), all the best to CSR ca organizatie, si la mai mare,

multumesc anticipat, si Smoke out
smoke is offline   Reply With Quote
Old 03-12-06, 17:45   #7
vlad_VSV

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,341
Member of:
[Moderators]
[Fiat]
[2 Roti]
Default Re: Discutii cu moderatorii

user cp->group memberships->leave group csr
vlad_VSV is offline   Reply With Quote
Old 03-12-06, 18:07   #8
smoke
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
smoke's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 942
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii cu moderatorii

mersi vlad.. all the best
smoke is offline   Reply With Quote
Old 03-12-06, 18:30   #9
Elevu

Stage 1
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 24
Default Re: Discutii cu moderatorii

Smoke poate ca eu sunt singuru care regret ca ai plecat din CSR!! Oricum toate respectele....
Elevu is offline   Reply With Quote
Old 03-12-06, 22:15   #10
Elevu

Stage 1
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 24
Default Re: Discutii cu moderatorii

mah laj de ce mi-ai sters postu??
pai daca tot asa pe banda rulanta se intra imediat suntem 10.000 de oameni si nu ne cunoastem niciunu!!plm faceti o intalnire cu membrii actuali sa vaedem ce si cum!! ii anutam pe toti cu o sapt inainte sa aiba timp sa vina!!
Elevu is offline   Reply With Quote
Old 05-12-06, 15:35   #11
Laju
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Laju's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 450
Default Re: Discutii cu moderatorii

Hai sa facem...vrea cineva sa se ocupe de organizare?...ne intalnim...oricand...dar sa stim ca suntem toti...
Laju is offline   Reply With Quote
Old 05-12-06, 16:27   #12
Elevu

Stage 1
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 24
Default Re: Discutii cu moderatorii

mah eu ma ocup de organizare!!!!
vreau o lista cu toti membrii(sa stiu pe cine sa anuntz )
eu sunt DaNuTzU'
Elevu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -