Masina e campioana la clasa ei la cursele de acceleratie. Dupa UNICHIP urmeaza sa-i punem nitro. Cresterea de 7 % la fabricantul celor mai puternice aspirate de serie poate fi considerata un succes. O sa revin in cateva zile cu varianta supraalimentata chimic.
Member of: [Mitsubishi] [PARTICIPANT CURSE] [SUBARU]
Re: Honda Civic Type R
Gata cu joaca!
Ati cam belit ****!
Fiind fata tractiunea, pleaca putin mai greu, dar pusa in miscare, e o bomba cu efect putin intarziat.
Minuni face gazul asta mai ales unde are teren propice.
__________________ Professional DynoTuning [email protected]
0723691731
nu am ce sa va explic pt ca nici eu nu stiu ce se intampla.
mastertuner are masina mea de 4 zile si sunt inchisi inauntru cu ea. nu-mi dau voie sa intru nu-mi raspund la telefoane. sunt putin speriat.