Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Freehand - Desene de mana

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-02-11, 22:17   #1
timitza09

Stage 4
 
timitza09's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 274
Default Desenele mele - timitza09

Am facut si eu o incercare!Sper sa nu radeti,am cam stricato cu ,culoarea...Va rog spuneti-mi unde am gresit ce am de corectat pe vitor!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_9726.JPG
Views:	128
Size:	1.71 MB
ID:	1868941  
timitza09 is offline  
Old 16-02-11, 20:35   #2
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Desenele mele - timitza09

Woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:lo l:
Cozmescu-Alin is offline  
Old 16-02-11, 20:35   #3
sergini0

Stage 5
 
sergini0's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 964
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[Colectionar Machete]
Default Re: Desenele mele - timitza09

Hai să nu ne batem joc de secţiune. Am văzut şi la secţiunea cu machete că postezi o grămadă de chestii pe care ar trebui să le păstrezi pentru tine, faci greşeli de ortografie, etc. Aceasta cu ce ţi-a greşit? dacă faci treabă bună postezi, dacă nu, nu postezi, cāt de greu e? Trebuie şi moderatorii ăştia să-şi trăiască viaţa nu să-ţi īnroşească ţie greşelile din fiecare post, nu crezi?
Referitor la desen, dacă īmi permiţi să-ţi critic lucrarea... slab! Nu doar că-i făcut īn grabă şi nu are nicio treabă cu perspectiva corectă, că nici eu la 11 ani nu ştiam de linii ajutătoare şi alte chestii, dar nici nu dai vreun semn că ai avea talent/ vedere īn spaţiu/ coordonare bună mānă ochi (sau măcar răbdare) să-ţi dai tu seama cum ar trebui să se vadă un corp din acel unghi. Nu e o ruşine să nu te pricepi la ceva, dar măcar nu mai posta tot ce-ţi trece prin cap pentru că te faci de rās...

P.S.: De ce ţi-ai īntins semnătura pānă la ridicol? Chiar e nevoie de 3-4 rānduri īntre un rānd de scris?

Last edited by sergini0; 16-02-11 at 20:58.
sergini0 is offline  
Old 17-02-11, 16:46   #4
timitza09

Stage 4
 
timitza09's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 274
Default Re: Desenele mele - timitza09

Rog un moderator sa stearga / inchida threadul!Am realizat ca nu am talent!
timitza09 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -