Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Freehand - Desene de mana

Reply
 
Thread Tools
Old 20-08-10, 08:48   #61
silviun95

Stage 5
 
silviun95's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1,161
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

Quote:
Originally Posted by tek_tm3 View Post
...deci de la ovreme imi vine sa ma kc pe el de forum
nu mai vezi decat d-alde rude boy si dacia nustiu cat si alte exemplare netrecute de pubertate carora li se pare ca au vro treaba pe aici
copilasi : N-AVETI !
nu mai umpleti forum_urile cu toate ***urile voastre de mazgaleli si discutii gen "ma bag" ,"foarte frumoase desenele tale","si eu..."
mai bine ati mai trece(unii) pe la scoala sa mai invatati sa "scriti" si sa cititi si poate sa si desenati
am inceput si termin cu o concluzie ...ma kc pe el de forum si pe userii lui de 2 bani
Sunt partial de acord..in legatura cu dacia n`am nimic..poate ar trebui sa nu mai posteze aiurea, macar el isi mai da silinta in legatura cu desenatul..dar cu rude boy..e cu totul altceva..si`a facut ieri/alaltaieri 2 topicuri..care unul nici nu corespunde cerintelor(ma refer la titlu)..si cred ca ati vazut ce se afla acolo..2 desene le`a gasit pe nu stiu unde..ca se vede clar ca nu`i apartin..si in plus jmii de posturi cum spune si tek..posteaza pe unde nu s`a mai postat de cativa ani buni..si as intelege ca e nou..ca nu stie ce se intampla..dar i`am explicat vreo 2-3 sa se abtina..sa comenteze pe unde trebuie..si normal daca are ceva ce merita adaugat..dar face tot cum vrea maria sa..sa vedem daca va participa la vreun poll, pariez pe orice ca se va vota pe el insusi (cum au facut multi ca el)..

Un moderatot sa`i trimita un PM..poate de la voi va intelege..ca tot am incercat...
silviun95 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-10, 13:45   #62
Evoluzione
Saab Pilot


Stage 5
 
Evoluzione's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,635
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[FOTO]
[PEUGEOT]
Default

I-am trimis deja si cred ca nu a bagat in seama. Deci trecem la sanctiuni.

Imi cer scuze pentru jena ocazionata, dar nu sunt suficient de prezent pe net ca sa moderez ca lumea sectiunea in timpul verii.
Daca mai apar fenomeni din astia, nu ezitati sa dati repport post, se va ocupa aleks (sau alt supermoderator) de el

PS. tek, te rog nu cataloga toti userii si nici tot forumul

Andu, ti-am mutat postul la topicul cu discutii

O veste buna pentru voi (adica sper sa fie buna...): Evoluzione's back in the business

PS. Denis, ... Stii tu de ce

Treceti la regulament pentru a citi ultimul update ce l-am facut impreuna ca Ace-ul (in rosu).
Daca aveti ceva sugestii. Va asteptam parerea aici. Incepem cu Silviu, ca sa vedeti mai concret ce inseamna

Si ce bilant caracterizeaza anul asta pentru sectiune? Mi se pare ca au evoluat multe lucruri, este de bine sau de rau? Ce nu v-a placut si ce ati apreciat? Ce ati dori sa vedeti de acuma?
__________________
JET GALORE

˙qɐɐs ʇɐ op ǝʍ sɐ ʇsnɾ `ǝʌıʇɔǝdsɹǝd ʇuǝɹǝɟɟıp ɐ ɯoɹɟ sƃuıɥʇ ǝǝs noʎ uǝɥʍ sʞoo| ʇı ʍoɥ sı sıɥʇ

Last edited by Evoluzione; 04-10-10 at 14:09. Reason: dublu.
Evoluzione is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 08:14   #63
tek_tm3

Stage 5
 
tek_tm3's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 520
Thumbs down Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

Domnul Ace Axel......daca eu te intreb "ti-e foame? vrei sa mananci ?"....si tu raspunzi "da" ....mai este nevoie sa-ti mai argumentezi raspunsul ?
asa si cu silviu....a fost sanctionat pentru ca a copiat desene, dar ne-a dovedit ca are capacitatile necesare pentru o eventuala aderare la grup, deci argumentul pt "da" deja exista
aaaaa....daca raspundeai cu "nu" atunci putea urma din partea mea o intrebare ulterioara care necesita o argumentare : de ce ?....
asa ca daca tu ma intrebi de reintegrarea lui silviu ,eu iti confirm iar tu ma intrebi de ce .....apare o problema......inseamna ca de fapt tu poate nu-ti doresti aces lucru....fapt pt care intrebarea devine inutila....

una peste alta pentru "Aberatii / Posturi Aiurea / Posturi Inutile" ar trebui sterse mai mult de jumatate din post-urile de pe aceasta sectiune
numai bine
tek_tm3 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 13:42   #64
mnc.risty
Freehand Design Team Member

Stage 5
 
mnc.risty's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,258
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

Sincer deja exagerezi. Iti era chiar asa lene sa scri o fraza?
mnc.risty is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 16:59   #65
radu.3

Stage 5
 
radu.3's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,116
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

tek...depresia de toamna?
radu.3 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 17:28   #66
tek_tm3

Stage 5
 
tek_tm3's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 520
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

nu radu ...nu e nici o depresie.....
dar decat sa scot un argument ca asta : Ace Axel: "Am votat "Da".
Unul din argumentele pentru care a fost facuta aceasta modificare in regulamentul sectiunii a fost cazul lui silviu; mai e ceva de adaugat ?"....doar sa umplem o foaie,am preferat sa tac

si mnc.risty : ai ceva personal cu mine ???
tek_tm3 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 18:35   #67
Evoluzione
Saab Pilot


Stage 5
 
Evoluzione's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,635
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[FOTO]
[PEUGEOT]
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

Tek, motivul pentru care am facut niste reguli (simple de altfel) a fost pentru eventualele cazuri ce mai pot aparea.
Scopul justificarii ar fi sa nu se ia in cont pareri prea subiective.

Pentru Silviu era destula de clara situatia asa ca acceptam orice argumentare/justificare de baza sau subinteleasa.
Evoluzione is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 19:17   #68
silviun95

Stage 5
 
silviun95's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1,161
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

Probabil cel mai bine ar fi sa nu ma bag..dar totusi..ceea ce se intampla se intampla din cauza mea..deci..erau niste reguli simple..puteai sa spui orice..dar ar trebui sa`l intelegem si pe tek..ca poate el n`a vrut sa repete ceea ce au zis ceilalti..asa ca a ales sa taca si decat sa voteze..eu n`am nimic impotriva cu asta..eu apreciez faptul ca a votat "da"..ca totusi el e cel care m`a acuzat de la bun inceput ) deci oarecum votul lui era argumentat deja..asa ca, va rog.. vreau sa fie pace si sa uitam incidentul..

sa speram doar ca nu se va mai repeta..nah..trebuie sa intelegem ca e prima data cand a avut loc poll-ul asta
silviun95 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 19:40   #69
tek_tm3

Stage 5
 
tek_tm3's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 520
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

Quote:
Originally Posted by Evoluzione View Post
Tek, motivul pentru care am facut niste reguli (simple de altfel) a fost pentru eventualele cazuri ce mai pot aparea.
Scopul justificarii ar fi sa nu se ia in cont pareri prea subiective.

Pentru Silviu era destula de clara situatia asa ca acceptam orice argumentare/justificare de baza sau subinteleasa.
...tu te bati cu cuvintele tale .....
tek_tm3 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 19:57   #70
mnc.risty
Freehand Design Team Member

Stage 5
 
mnc.risty's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,258
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

Quote:
Originally Posted by tek_tm3 View Post
nu radu ...nu e nici o depresie.....
dar decat sa scot un argument ca asta : Ace Axel: "Am votat "Da".
Unul din argumentele pentru care a fost facuta aceasta modificare in regulamentul sectiunii a fost cazul lui silviu; mai e ceva de adaugat ?"....doar sa umplem o foaie,am preferat sa tac

si mnc.risty : ai ceva personal cu mine ???
N-am eu nimic cu nimeni, stai linistit..doar ca tu tot timpu trebuie sa fi altfel decat ceilalti. Daca toti am zis ceva acolo, de ce a trebuit tu sa comentezi..

app: post tot ai facut, macar putea fi in tema cu poll-ul.

Last edited by mnc.risty; 11-10-10 at 20:12.
mnc.risty is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 20:10   #71
tek_tm3

Stage 5
 
tek_tm3's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 520
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

....chiar nu mi-am dat seama ca voi ceilalti sunteti la fel.....
si cum va deosebiti unul de altul ???

de ce a trebuit sa comentez ?!?.....pai....e dreptul meu la libertatea de exprimare (si e trecut in constitutie)
si apoi daca toti am fi la fel.....
tek_tm3 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 20:37   #72
radu.3

Stage 5
 
radu.3's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,116
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

Revenind cu un post la subiect...tek, chiar asa greu era sa respecti singura regula care te privea din cele care erau acolo? Sau crezi ca moderatorii pun regulile astea doar pentru a fi impotriva ta, pentru ca dupa reactii asa se pare...
Ce, crezi ca mie mi-a convenit ca eu, care nu fac parte din usergroup, nu am avut dreptul sa imi spun parerea? Nu, nu mi-a convenit, pentru ca eu nu eram de acord cu acei 9. Dar am respectat regula care ma privea si gata, asta-i toata filosofia.

No offence, dar e un contrast prea mare intre ceea ce stii cu creionul si ceea ce tine de personalitatea ta. Incearca doar sa te integrezi, te rog eu.
radu.3 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 21:10   #73
tek_tm3

Stage 5
 
tek_tm3's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 520
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

n-am zis niciunde ca sunt reguli impotriva mea....nici nu ma deranjeaza ca Ace mi-a dat sanctiune(ca doar nu mi-a taiat din leafa)....nu....radu
incecam doar sa explic...asa cum ma taie capul pe mine....ca n-are rost sa argumentezi ca marul face mere cand toata lumea stie asta...atat

radu iti dau locul meu intre venerabilii membri Freehand Design Usergroup.....asa ca rog un mmoderator sa-mi scoata chestia aia de la "member of"

mnc.risty ...nu te supara dar textele tale denota o fire cam ...prostuta si imatura ...controleaza-te
tek_tm3 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 21:20   #74
mnc.risty
Freehand Design Team Member

Stage 5
 
mnc.risty's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,258
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

Am dreptul la libertatea de exprimare...
mnc.risty is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 21:24   #75
radu.3

Stage 5
 
radu.3's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,116
Default Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]

Daca vroiam sa intru in usergroup, postam 3 desene acolo si nu cred ca nu mi se accepta propunerea. Dar, aici sunt de parere cu tine, nu chestia aia deseneaza in locul tau.
radu.3 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -