Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana] (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/160826-probleme-reclamatii-sugestii-freehand-desene-mana.html)

Evoluzione 28-12-09 11:44

Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
Aici userii sectiunii Freehand - Desene de mana pot sesiza moderatorii asupra unor probleme intalnite pe sectiune, tot aici pot face reclamatii si tot aici pot face sugestii pentru ameliorarea sectiunii.

HotIceAndu 28-12-09 14:57

Re: Provocarea de Craciun - BMW 3.5 CSL (x10)
 
revin cu nemultumirea de pe prima pagina:D nu imi explic cum de sergini0 a fost votat de 20 de indivizi dintre care nici macar unul nu are topicul sau cu desene:D sincer mie mi se pare cea mai slaba lucrare, sub nivelul celor ale lui drake sau tek_m3 care nu au primit niciun vot :| daca ar dori vreun admin sa fie Mos Craciun si sa faca ceva in spiritul sarbatorilor i-as propune sa stearga poll-ul sau sa-l amendeze cumva pe baiatul asta.
si..serginio te rog sa nu mai vi cu explicatii pentru ceea ce am scris eu aici :) doar daca ar fi mesajele in care ii rugai pe astia 20 sa te voteze :D

Cozmescu-Alin 28-12-09 15:28

Re: Provocarea de Craciun - BMW 3.5 CSL (x10)
 
Vreti sa fie egalitate numai pentru catei:lol:?

Daca e democratie si vot liber apoi liber sa fie.Orice user 4Tuning are dreptul sa isi exprime liber parerea si votul.Data viitoare puteti face aceasta regula insa nu prea mi s-ar parea drept si corect.:rolleyes2


Odata cu postul anterior sa imi fie si al meu mutat pe reclamatii.Multumesc.

mba 28-12-09 15:31

Re: Provocarea de Craciun - BMW 3.5 CSL (x10)
 
radule :)) acu ai ceva cu evo ? doar "noi toti" lam propus

hoticeandu ... ai dreptate ....mare
dar la fel cum o iesit si base... asa e si aici...nu poti dovedi ca sunt voturi cumparate :) ... adica .. sunt vreo 3-4 din buzau... si eu am 2 din sibiu no...

cat timp nu sunt facuti useri doar pt voturi... nu cred ca putem face nimic...

oricum e doar un challenge de craciun.. nu e unul mare :)

evo... daca chiar vrei sa faci "curat" muti discutia la noul topic :)

HotIceAndu 28-12-09 15:47

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
Quote:

Originally Posted by Emin3m (Post 2929164)
Vreti sa fie egalitate numai pentru catei:lol:?

Daca e democratie si vot liber apoi liber sa fie.Orice user 4Tuning are dreptul sa isi exprime liber parerea si votul.Data viitoare puteti face aceasta regula insa nu prea mi s-ar parea drept si corect.:rolleyes2


Odata cu postul anterior sa imi fie si al meu mutat pe reclamatii.Multumesc.

tu ai votat la prezidentiale? nu. pentru ca esti minor si nu ai drept de vot. Asa cum minorii nu au drept de vot nici cei care nu au luat vreodata un creion in mana nu ar trebui sa aiba drept de vot aici.

radu.3 28-12-09 16:05

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
Intr-adevar, lucrarea lui sergini0 e mult sub cele de la care se astepta cel mai mult in acest poll: a lui blue_macca, a lui mba si a lui nld. Dar in legatura cu cei ce au "drept de vot" te contrazic in continuare. Nu trebuie sa iei un creion in mana ca sa-ti dai seama daca un desen seamana sau nu cu tema propusa :D. Si cum zice si Alex, nu se poate dovedi nimic, asa ca...induram, n-avem ce face :)

Evoluzione 28-12-09 16:24

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
Nu va suparati ca va stergem posturile la poll, nu e ceva personal. Doar am instituit niste reguli de functionare, vrem sa fie respectate. Nu o sa admitem nici o abatere de la subiect in ce priveste pollurile si nici postarile fara argumente. Acestea find spuse, sa revenim la problema actuala:

Daca aveti ceva ce dovedeste ca sergini0 a cerut voturi de la altii va rog sa postati aici.
Discutia nu este fara scop, daca se dovedeste ca userul a trucat votarea va primi o sanctiune.

kenzor 28-12-09 19:57

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
mie chiar imi place de evo :d ca face curat toata ziua pe aici

on:nu trebuie sa castige cineva un poll ca sa arate ca e bun,se afirma el singur prin aparitiile sale prin reviste si toate cele mba/ace axel si prin calitatea lucrarilor..parerea mea !

ANDR31 28-12-09 20:15

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
aici ii dau dreptate lui kenzor. Se pare ca tot mai multi isi baga coada in tot si in toate, dar ei defapt nu au nici o treaba cu subiectul respectiv . . . Se pare ca si aici, cel cu mai multi tovarasi iese primul (cum zicea un amic ;)), iar cel care merita ramane pe langa . . .

denees 28-12-09 20:41

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
Atunci ce rost mai are sa ne straduim? Nu se tine cont de asta.

Ace Axel 29-12-09 10:25

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
Daca nu terminati cu toata cearta asta prosteasca o sa sterg tot ce ati postat aici.

Orice user de pe 4tuning are drept de vot la orice poll facut public. Nu cred ca este cazul sa facem o sectiune privata freehand.

Acceptati rezultatul ( INDIFERENT CINE A VOTAT - e parerea lor si trebuie sa o respectati ). Incercati sa invatati ceva din asta , si data viitoare sa faceti o masina care sa nu aibe de ales decat sa castige.

Eu o sa lipsesc o saptamana, dar sunt sigur ca evo o sa aibe grija de tot. Totusi , daca nu sunteti cuminti , ne suparam.

Spor la treaba tuturor si

LA MULTI ANI !

christopfor 30-12-09 17:03

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
Ce sanctiuni se aplica pe acest forum?
Nu alta dar sa fiu si eu pregatit :lol:(de am reclamatii).

mba 30-12-09 17:16

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
eu zic ca mai bine (moderatorii) va ocupati de organizare...mai scoateti din threadurile alea sticky.. ca jumate din pagina sunt sticky nefolosite.....
de ex.. desene facute pe bancile scolii... se posteaza o data pe luna acolo:))
pollu cu bmw... nu e unul "mare"..adica important
acuma neam intins.. cu propuneri cu challengeuri.... threadurile cu desene personale parca nu mai sunt importante...

eu zic ca ar fi mai bine sa ramana doar tutorialele..trofeele si ceva de usergroup... si in rest topicurile active...

e doar o propunere/sugestie/ ceva ce a inceput sa ma deranjeze... nu imi sariti in cap

Evoluzione 30-12-09 17:38

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
Pe forum se aplica Warning, apoi Infraction... Daca primesti prea multe Infraction primesti Ban.

De notat totusi ca nu aplicam direct sanctiuni, ca de obicei userii sunt intai avertizati prin PM sau Post ;)
Insa exista unele cazuri unde putem da Infraction inca de la prima abatere. Totul depinde de gravitatea faptei comisa.


_____________________________

Sunt sticky topicurile de prezentare publice, cele importante pentru ca sa functioneze sectiunea si pollurile.
De vreo doua saptamani pollurile sunt facute sticky si cand se termina topicurile sunt inchise si facute unsticky.

S-ar putea face unsticky topicurile de desene facute la scoala si lucrari diverse...
Asta daca va deranjeaza foarte mult cum este acuma. Pe mine nu ma deranjeaza numarul de sticky :lol:
Astept parerea celoralti useri :)

radu.3 30-12-09 19:27

Re: Probleme, reclamatii ori sugestii [Freehand - Desene de mana]
 
Ar mai fi ceva. Evo...tu in special :|...mi se pare ca modifici excesiv posturile..adica orice care ti se pare tie ca nu-i in regula, pac, edit. Fii mai indulgent, poate asa vor unii, sa scrie cu litera mare dupa punct, etc. Nu suntem acum chiar la ora de romana sa scriem virgula cu virgula. Ca se scrie cu "k, tz, sh, etc..." da, mi se pare normal, dar...intelegi ce-am vrut sa zic :)


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2024 4Tuning