in photoshop ai mai multe optiuni.. culori..
parerea mea, desenezi foarte ok, forma generala a masinilor o vezi si o desenezi.
dar in toate desenele sunt elemente care par lipite pe imagine.
Niciunu . Renunta te rog eu la cheile alea, la frunze, etc. Cum zice segundo, par lipite pe imagine . Iar legat de photoshop...uita-te la desenele lui mba sa vezi ce poti face cu o tableta grafica si cu ceva photoshop.