![]() |
Desene
1 Attachment(s)
Cateva desene facute de mine.
|
Re: Desene
Ce noroc ca ne-ntalnim si aici. Foloseste uploadul forumului please ;)
|
Re: Desene
1 Attachment(s)
Ne cunoastem?
|
Re: Desene
mda, daciaclub iti spune ceva? :D
|
Re: Desene
1 Attachment(s)
Imi spune.
|
Re: Desene
|
Re: Desene
mai ti sa zis odata, te rog foloseste uploadul forumului. Multumesc !
|
Desene de mana
3 Attachment(s)
Cateva SKODE si un VW
|
OLTCIT RALIU
1 Attachment(s)
Undeva in BV
|
Re: Desene
de ce nu incerci photoshop ?
|
Re: Desene
1 Attachment(s)
nu il am instalat..si nu l-am folosit niciodata..de ce ies mai bine desenele asa?
|
Re: Desene
in photoshop ai mai multe optiuni.. culori..
parerea mea, desenezi foarte ok, forma generala a masinilor o vezi si o desenezi. dar in toate desenele sunt elemente care par lipite pe imagine. |
CABRIO
1 Attachment(s)
Care din OLTCIT arata mai bine?
|
Re: Desene
Niciunu :D. Renunta te rog eu la cheile alea, la frunze, etc. Cum zice segundo, par lipite pe imagine :). Iar legat de photoshop...uita-te la desenele lui mba sa vezi ce poti face cu o tableta grafica si cu ceva photoshop. ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning