Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Desene (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/129385-desene.html)

Mihai90 18-06-09 15:20

Desene
 
1 Attachment(s)
Cateva desene facute de mine.

Mihai90 18-06-09 16:02

Re: Desene
 
https://i657.photobucket.com/albums/u..._photo/GGG.jpg
https://i657.photobucket.com/albums/u...0_photo/cf.jpg
https://i657.photobucket.com/albums/u..._photo/fac.jpg
https://i657.photobucket.com/albums/u...untitled-4.jpg
https://i657.photobucket.com/albums/u...untitled-2.jpg
https://i657.photobucket.com/albums/u...untitled-1.jpg

radu.3 18-06-09 16:35

Re: Desene
 
Ce noroc ca ne-ntalnim si aici. Foloseste uploadul forumului please ;)

Mihai90 18-06-09 16:38

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
Ne cunoastem?

radu.3 18-06-09 16:52

Re: Desene
 
mda, daciaclub iti spune ceva? :D

Mihai90 18-06-09 16:53

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
Imi spune.

Mihai90 18-06-09 20:20

Re: Desene
 
https://i657.photobucket.com/albums/u...0_photo/vf.jpg

Ace Axel 23-06-09 15:02

Re: Desene
 
mai ti sa zis odata, te rog foloseste uploadul forumului. Multumesc !

Mihai90 24-06-09 20:01

Desene de mana
 
3 Attachment(s)
Cateva SKODE si un VW

Mihai90 03-07-09 12:54

OLTCIT RALIU
 
1 Attachment(s)
Undeva in BV

segundo 03-07-09 13:12

Re: Desene
 
de ce nu incerci photoshop ?

Mihai90 03-07-09 13:22

Re: Desene
 
1 Attachment(s)
nu il am instalat..si nu l-am folosit niciodata..de ce ies mai bine desenele asa?

segundo 03-07-09 13:26

Re: Desene
 
in photoshop ai mai multe optiuni.. culori..
parerea mea, desenezi foarte ok, forma generala a masinilor o vezi si o desenezi.
dar in toate desenele sunt elemente care par lipite pe imagine.

Mihai90 03-07-09 13:53

CABRIO
 
1 Attachment(s)
Care din OLTCIT arata mai bine?

radu.3 03-07-09 14:02

Re: Desene
 
Niciunu :D. Renunta te rog eu la cheile alea, la frunze, etc. Cum zice segundo, par lipite pe imagine :). Iar legat de photoshop...uita-te la desenele lui mba sa vezi ce poti face cu o tableta grafica si cu ceva photoshop. ;)


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning