Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-06-05, 08:36   #136
Heparu_Boy
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Heparu_Boy's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 929
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Da bicicleta care ii a mea nu ??? )
Heparu_Boy is offline  
Old 26-06-05, 14:14   #137
XCS911

Stage 2
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 27
Default

Motoarele de ce au stat la intrare in aeroport? Ele faceu show...
Slabist.... Ma enervau spatiile mari de timp intre masini... si caldura...
Mie unul nu mi-au placut. Peace.
XCS911 is offline  
Old 26-06-05, 15:03   #138
XCS911

Stage 2
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 27
Default

A fost cam nashpa, dar daca trecem peste asta, a fost interesant pentru SV.
Mi-a placut prezenta masinilor din alte judete, multe din Iasi si Botosani. Din Iasi cred ca au venit cele mai multe masini din partea AMC-ului...
Din primele liniute s-a remaracat Dacia 1310.
Apoi... Vectra, Getzu, G3GTI.
XCS911 is offline  
Old 26-06-05, 15:07   #139
XCS911

Stage 2
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 27
Default

Si cum am putut sa uit de golful4...


PACAT CA AU LIPSIT MOTOARELE CARE FACEAU CU ADEVARAT SHOW!
XCS911 is offline  
Old 26-06-05, 15:12   #140
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

parca spuneam cuiva ca venim sa spargem tot

vreau sa vad poze si rezumate cu cele mai importante provocari de pe acolo.
IS 18 BOG is offline  
Old 26-06-05, 15:32   #141
semecristian
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
semecristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[LANCIA]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"XCS911\"
A fost cam nashpa, dar daca trecem peste asta, a fost interesant pentru SV.
Mi-a placut prezenta masinilor din alte judete, multe din Iasi si Botosani. Din Iasi cred ca au venit cele mai multe masini din partea AMC-ului...
Din primele liniute s-a remaracat Dacia 1310.
Apoi... Vectra, Getzu, G3GTI.
Mersi man, eu eram cu Dacia 1310.. Dar cand m-am dat cu Cielo, nu am mai avut ce face,.. Plus ca aveam inspate cutia cu scule, chei i , roata de rezerva .. ) Oricum, ce am putut am rupt, restul tot respectul.
Si in legatura cu organizarea, eram doar 2-3 persoane innitial care am stat de dimineata si am inceput aranjamentele, apoi cu inscrierile si cu tot.. Apoi ni s-a mai alaturat un prieten .. Pe urma a inceput sa prinda contur. Asa ca prea multe din parte organizatorilor nu ai ce sa ceri... Ce sa zic a fost si munca, dar m-am multumit ca m-am dat si eu pt prima oara la legale
Pentru prima cursa legala de la SV, parerea mea e ca a fost bine. Multumesc baietilor de la AMC din IS, celor din BT , B .. si care mai erau , pentru prezenta si show! Data viitoare cu siguranta va fi mai biine si mai frumos.
Cu siguranta toata lumea s-a simtit bine, participantii au dat tot ce-au putut, iar organizatorii au facut tot posibilul sa iasa bine.
R3SP3KT ! A, si ne-am lansat si noi clubul
__________________

`93 Lancia Thema 2.0i 16V TURBO LX 148kw
Objects in the mirror no longer matter.
semecristian is offline  
Old 26-06-05, 15:45   #142
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default

cristi ne suparam! adica de mine nu zici nik?? eu care am facut pozele si am insolatie??? ehh! bun cristi

apropo cine vrea pozele sa imi dea un cd si i le fac! (150 de poze!)
KAmikazee2005 is offline  
Old 26-06-05, 15:50   #143
semecristian
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
semecristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[LANCIA]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"KAmikazee2005\"
cristi ne suparam! adica de mine nu zici nik?? eu care am facut pozele si am insolatie??? ehh! bun cristi

apropo cine vrea pozele sa imi dea un cd si i le fac! (150 de poze!)
Nu gaseam tastele sa te mentionez si pe tine ) La cat de rupt is.. Da, deci multumiri si lu kamykaaze pentru pozele care le-a facut , si pe care nu le are nimeni mmentan in afara de el ) Cat are arhiva pozelor? daca e prea mare, fa mai multe arhive de vreo 2-3 mb, si trimite-le pe mail
Ai filmat ceva? Nu am avut timp sa te rumaresc ce faci, aveam ale mele de facut..
Bafta !
semecristian is offline  
Old 26-06-05, 17:26   #144
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

Hm....dupa pararea mea a iesit bine CURSA, totushi este pentru prima data, sa speram ca data viitoare o sa fie mai bine.. Pacat ca eu fost cam putine mashini .....PACAT
Anonymous is offline  
Old 26-06-05, 18:41   #145
XSW

Stage 5
 
XSW's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 760
Default

Au fost multe lucruri la care se mai putea lucra, insa am inteles limitarile la care au fost supusi organizatorii, deci pentru o prima etapa a fost foarte bine.
XSW is offline  
Old 26-06-05, 20:00   #146
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default

nu stiu ce sa zic ...
se poate si mai bine .. dar e ok
Spark is offline  
Old 26-06-05, 20:28   #147
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

felicitari SEM pt. cursele de astazi... pacat de cursa cu cielo.. nici nu tb sa te bage cu el, dar nah bravo oricum ... ai condus super tare
Anonymous is offline  
Old 26-06-05, 21:32   #148
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default ... cam aiurea

e cam nasoala pista organizarea se cunoaste ca nu e pusa la punct primaria a cam dat+o in bara de data asta despre crazy drivers nu am ce zice nota 10 ei ce sau mai zbatut pe acolo ca daca era numai mana primariei numai sange si victime vedeam si mai statam inca 3 ore in plus sa inceapa grupele !!!
bv amc` bv costi bv bia bv radutu epox, bafta la bac pacat ca nu ai fost si tu sa ii vezi pe baieti in actiune
si revenind la organizare : aiurea tare ! oamenii parca traversau strada ... masinile nu veneau la start cand trebuiau se intercalau liberele cu,concursul...orcum cert e ca e doar un inceput cu timpul vezi invata din greseli asa e tot timpul.

bafta in continuare suceava si la ca mai multe play`uri legale origanizate din ce in ce mai bine. v`am pupat :P
Anonymous is offline  
Old 27-06-05, 07:16   #149
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Multe multumiri pentru toti participantii. Si noi suntem constienti ca nu a mers totul ca pe roate dar asta este (mai invatam si din greseli).

Data viitoare va fi mai bine.
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline  
Old 27-06-05, 09:25   #150
TND--TEAM

Stage 5
 
TND--TEAM's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
Default

si am fost la cursa si a fost foarte bine mai ales ca stateam pe partea dinspre pompieri ,sunt bronzat total , dar jandarii cam moi sincer dar nu stiu ce atatea griji la constanta se statea chiar langa masina si acum trebuiam sa stam la 2-3 metri in iarba oricum am avut ce sa vad mai ales motoarele de la poarte de ce nu au participat si ala cu HARLEY DAV.... oricum daca se va mai face voi veni cu siguranta
SV--EUL --ce probleme ai avut cu ala cu ford siera txo a facut 2 burnout_uri mici apropo mi-a placut fiatu_l a lasat in fata toyota si apoi a luat_o
P.S cand am venit am uracat cu am urcat \"dealul\"dar cand am plecat dupa 5 ore de stat in soare am crezut ca nu e mai termina si inapoi toti se intreceau pe drumul ala mic si pe unu din fata mea era sa il calce o super nova,
TND--TEAM is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -