Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   Cursa acceleratie Suceava 26 iunie 2005 (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/6009-cursa-acceleratie-suceava-26-iunie-2005-a.html)

SV-05-YBG 16-06-05 09:57

Cursa acceleratie Suceava 26 iunie 2005
 
Stiu ca de mult asteptati momentul.

Maine veti avea data exacta a Primei Curse de Acceleratie Suceava 2005.

De asemenea, in cadrul cursei va avea loc si lansarea oficiala a CRAZY DRIVERS.

POZE:
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=314

golf II 16-06-05 23:15

asa vesti mai zic si eu!!!!ce pacat k nam si eu cu ce demara...dar lasa k o sa ma bucur si eula timpul meu

Heparu_Boy 17-06-05 00:45

SUPERRRRRRRRRRR !!!
Stefan eu plec pe rarau daca va intalniti dati-mi si mie un tel ca sa stiu poate vin mai repede !!! Pls

SV-05-YBG 17-06-05 07:31

voi vrea sa ne intalnim ori sambata ori duminica jumatate de ora sau o ora pentru a discuta toate chestiile pe care le stiu si pentru a pune la punct un plan de bataie. Astazi voi da telefon la toti membrii din Suceava pentru a stabili ora si ziua.

SV-05-YBG 17-06-05 12:05

Maine la ora 5 va astept in acelasi loc ca saptamana trecuta pentru a pune la punct detaliile despre cursa.

TND--TEAM 17-06-05 23:10

WAW NICI NU IMI VINE SA CRED PARCA VISEZ :(
ACUM :cry: DE FERICIRE
ASTEPT CU NERABARE DETALII DESPRE CURSA SI DATA SI SPER CA NU AI UITAT DE CHESTIA CU AFIS_Ul :wink: MERCY

golf II 19-06-05 10:18

asteptam afise si abtibilde pt reclama!!!!ink nu vad nimic pe 4tuning!!!!ma tem k e putin in pripa insa speram sa iasa ceva bine

c&o_tuning 19-06-05 13:55

propunere.
 
parerea mea e ca ar trebui sa facem mai intai ceva reclama ca sa stie tot omul ,ca ne-om trezi doar noi astia care ne stim.nu ar fi bine sa mai asteptam putin macar o saptamana ,doua ,facem si noi niste afise la punem pe masini si asa poate o sa afle mai multi,ca ne trebuie ceva audienta .

IS 18 BOG 19-06-05 14:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"golf II\"
asteptam afise si abtibilde pt reclama!!!!ink nu vad nimic pe 4tuning!!!!ma tem k e putin in pripa insa speram sa iasa ceva bine


ca sa ti se poata promova cursele ar trebui sa dati publicitatii date oficiale privind cursa ..... la ce sa vi se faca publicitate daca inca nu aveti o data/ora si tot felul de date privind cursa .... locatie etc ...

Anonymous 19-06-05 15:44

Astept si yo un msg pe sandu_yonut21@personal.ro sau pe sanduyonut@clicknet.ro cu data, ora si locatia cursei de la Suceava. Vreau sa vin si yo si sa stiu unde si cand. Daca vreti va fac si yo un pic de publicitate. k?

TND--TEAM 19-06-05 23:35

cand se spune data ??
:cry2:

SV-05-YBG 20-06-05 07:45

Voi pune un anunt general in scurt timp.

SV-05-YBG 20-06-05 07:57

CURSA DE ACCELERATIE AEROPORTUL SALCEA SUCEAVA

Cursa de Acceleratie 400 m va avea loc DUMINICA 26 iunie 2005. Datorita faptului ca in aceeasi perioada sunt si Zilele Sucevei, cursa va fi organizata de catre Primaria Suceava in colaborare neoficiala cu Crazy Drivers. De asemenea, va avea loc si lansarea oficiala a clubului nostru.

Din discutiile avute ieri, 19 iunie 2005 cu organizatorii, vom avea 6 grupe (A, B, C, D, E, F); datorita faptului ca programul a fost decalat foarte tare, in sensul ca eu am aflat de aceasta cursa destul de tarziu, voi incerca sa ajut cat pot in timpul scurt ramas.

De asemenea, pentru cei interesati doresc sa precizez ca in aceasta seara sau cel tarziu maine vom avea si hartia oficiala cu acordul Aeroportului Salcea.

Mai incolo voi da si celelate detalii privin costurile pentru participanti si spectatori, precum si grupele si orele de desfasurare.

golf II 20-06-05 08:13

bravo!!!super fain!!!!!

SV-05-YBG 20-06-05 08:17

Singura problema este urmatoarea. Avandu-se in vedere ca nu noi suntem organizatorii, nu imi pot asuma in totalitate responsabilitatea pentru informatiile pe care le primesc. De aceea am sa ma stradui sa prezint situatia cat mai clar.

Vreau sa intelegeti ca este prima data cand se face asa ceva in Suceava si pot aparea probleme.

In functie de cum primesc si eu informatiile le dau mai departe.


All times are GMT +2. The time now is 08:54.

- Copyright 2024 4Tuning