Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-06, 10:07   #661
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Quote:
Originally Posted by gpk View Post
V-am enervat rau ... Nu ? Mare grija sa nu va plesneasca vre-un vas de sange la cap !
Adik dupa ce furi mai si ai tupeu sa vorbesti ? Sunt tare curios daca Sebastian iti va permite accesul pe 16 . Si daca el nu o face nu o voi face nici eu . Si atunci sa vezi ce-ti plesnesc tie venele .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 10:13   #662
daniwmk

Stage 5
 
daniwmk's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,787
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Quote:
Originally Posted by gpk View Post
V-am enervat rau ... Nu ? Mare grija sa nu va plesneasca vre-un vas de sange la cap !
inca nu realizezi ca la orice legala la care te vei duce de acum incolo vei fi primit cu spatele sau deloc...
normal ar fi fost sa recunosti practic ai trisat ai mintit si ai sa ai numai de pierdut de acum incolo ... dar e prea devreme sa realizezi
poate odata si odata te va lovi realitatea dar deocamdata ai in tine doar remarci
din astea de 2 lei ptr ca nu ai alte argumente
multa bafta si noroc de acum incolo
daniwmk is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 10:33   #663
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Quote:
Originally Posted by SaintDick View Post
in timp ce voi va hacuiti eu am sa pun filme de la ceea ce am numit pretentios drift din moment ce nimeni nu a acordat atentie si s-a intamplat in ziua de vineri...daca a fost spectacol sau nu, voi hotarati:

Ford Mustang MR - derapaje cu punct fix uman
super tare
felicitari alex,imi pare rau k nu am vazut asta
CZR is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 12:00   #664
cipi

Stage 5
 
cipi's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 411
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Se ajunge la ce am spus acum cateva zile numai ca nu e vb. de un club ci de proprietari ai aceleasi marci de masina care isi ridica in slavi "fratele",stai sa ghicesc nici asta nu e etic.

MASINA A FOST INSCRISA LEGAL IN GRUPA A.

DE CE NU ATI CONTESTAT PE LOC LA ORGANIZATOR(sau e mai usor sa tastezi de acasa ore bune prostii).

UN CONCURENT POATE FI CONTESTAT DE UN ALT CONCURENT(nu de public) SAU ORGANIZATORUL SE AUTOSEZIZEAZA DIN OFICIU(asa stiam ca se practica).

UNDE ATI MAI AUZIT CA DUPA INSCRIERE E CINEVA OBLIGAT SA SPUNA CE ARE PE MASINA(capota a fost ridicata,cine a avut curiozitatea sa se uite s-a uitat{ma refer la cei PREZENTI la Buzau},cine a stiut ce motor e nu a mai intrebat}.

Voi nu faceti acuma decat sa scuipati in vant,rezultate 0.

Ati inceput sa aruncati vina pe omul care a facut ceva pentru binele tuturor organizand o cursa de AMATORI,va asteptati dupa cate a facut ca pentru 300 000 lei sa aveti parte de standarde internationale???nu cumva trebuia sa fie inclusa si o zona de service pt fiecare masina???

In jumate din posturile voastre tot aduceti vb. de respect si premii,sunteti cumva deficitari la capitolele astea????
cipi is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 12:38   #665
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Discutia nu mai are rost, si din pacate lui saintdick i se sparg toate in cap...
eu il felicit pentru organizare, buna, rea, ea a satisfacut multi participanti si foarte mai multi spectatori(multi inconstienti de altfel ), intotdeauna este loc de perfectionare si sigur lucrurile se vor imbunatati.
Inca o data, sa nu transformam topicul asta in ceva urat, fiecare trage concluziile, is pune praf in cap sau ce vrea el...
saintdick felicitari inca o data pt cursa si asteptam si alte evenimente de gen la Buzau.
__________________
samurai 4x4
yknot is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 12:55   #666
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

yknot, daca ma anuntai ca vii as fi apelat la serviciile tale intr-ale verificarii tehnice. poate data viitoare, ca-mi esti simpatic inca de la braila . merci de urari. iti dai seama ca sunt bine venite mai ales ca nu sunt nici 30% multumit de cum a iesit.
pentru la anul incerc ceva cu adevarat mare, per ansamblu, de aceea am inceput de acum cu pregatirile si ar fi bine de stiut daca mizez pe sprijinul catorva dintre voi.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 12:58   #667
B 89 WRC
Registered

Stage 5
 
B 89 WRC's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,803
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Quote:
Originally Posted by gpk View Post
V-am enervat rau ... Nu ? Mare grija sa nu va plesneasca vre-un vas de sange la cap !
tipic celor ca tine eu nu mai am nimic de zis postez aici de plictiseala de acum inainte
B 89 WRC is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 13:00   #668
B 89 WRC
Registered

Stage 5
 
B 89 WRC's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,803
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Quote:
Originally Posted by SaintDick View Post
yknot, daca ma anuntai ca vii as fi apelat la serviciile tale intr-ale verificarii tehnice. poate data viitoare, ca-mi esti simpatic inca de la braila . merci de urari. iti dai seama ca sunt bine venite mai ales ca nu sunt nici 30% multumit de cum a iesit.
pentru la anul incerc ceva cu adevarat mare, per ansamblu, de aceea am inceput de acum cu pregatirile si ar fi bine de stiut daca mizez pe sprijinul catorva dintre voi.
spor la treaba serifu speram ca la anu sa fie mai tare ca acum si sa speram ca o rezolvi si cu drumul
B 89 WRC is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 13:02   #669
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Quote:
Originally Posted by B 89 WRC View Post
spor la treaba serifu speram ca la anu sa fie mai tare ca acum si sa speram ca o rezolvi si cu drumul
drumu...hehe...am vreo 2 posibilitati, dar sa vedem ce o mai fi pana la anul. bafta pana atunci la alte curse! ati fost simpatici
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 13:33   #670
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Quote:
Originally Posted by SaintDick View Post
yknot, daca ma anuntai ca vii as fi apelat la serviciile tale intr-ale verificarii tehnice. poate data viitoare, ca-mi esti simpatic inca de la braila . merci de urari. iti dai seama ca sunt bine venite mai ales ca nu sunt nici 30% multumit de cum a iesit.
pentru la anul incerc ceva cu adevarat mare, per ansamblu, de aceea am inceput de acum cu pregatirile si ar fi bine de stiut daca mizez pe sprijinul catorva dintre voi.
Nu sunt un expert in verificari, ci doar stiu bine cateva motoare de renault
o sa te ajut cu cea mai mare placere
Camusat racing team te va spijini!

Last edited by yknot; 13-09-06 at 13:37.
yknot is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 14:01   #671
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

si filmul din 1 sept. m-am chinuit si eu sa-l fac cat mai mic si arata cam intr-un fel dar asta este. 24 de minute, cate o mansa de caciula la fiecare concurent, plus public, premieri, freestyle (au mai fost pus)... prima parte
Attached Files
File Type: avi 1 sept-drift MPBZ partea I.avi (41.17 MB, 71 views)
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 14:15   #672
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

si a doua parte... apreciez remarcile pertinente facute si multumesc de ajutorul oferit pentru viitor. vom tine legatura si sper sa iasa cum trebuie totul. la revedere!
Attached Files
File Type: avi 1 sept-drift MPBZ partea a II-a.avi (37.90 MB, 71 views)
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 16:59   #673
gpk

Stage 3
 
gpk's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 124
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Inferno Motorsport]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Adik dupa ce furi mai si ai tupeu sa vorbesti ? Sunt tare curios daca Sebastian iti va permite accesul pe 16 . Si daca el nu o face nu o voi face nici eu . Si atunci sa vezi ce-ti plesnesc tie venele .
Ia mai posteaza cate ceva poate pana la urma sensiilizezi pe cineva ! Nu cumva tinde sa devina PERSONALA toata chestia asta ?
gpk is offline   Reply With Quote
Old 13-09-06, 17:09   #674
gpk

Stage 3
 
gpk's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 124
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Inferno Motorsport]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Quote:
Originally Posted by B 89 WRC View Post
tipic celor ca tine eu nu mai am nimic de zis postez aici de plictiseala de acum inainte
Eu zic sa te gandesti de doua sau mai multe ori inainte sa ma cataloghezi pe mine ! Daca am nevoie de parerea ta am sa ti-o cer ,pana atunci oprestete ca oricum sa mers prea departe . Hai sa ne batem pe pista ,daca nu te deranjeaza , voi corecti noi cu furaciuni ! Dar te rog cand ai ceva de spus sa spui la momentul potrivit ... e tardiv dupa .
gpk is offline   Reply With Quote
Old 14-09-06, 19:10   #675
AlecsM
Dream Squad Member

Stage 5
 
AlecsM's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[4Rally]
Default Re: Buzau, Editia a II-a a “Marelui Premiu al Buzaului”, 1-2 septembrie 2006

Quote:
Originally Posted by SaintDick View Post
in timp ce voi va hacuiti eu am sa pun filme de la ceea ce am numit pretentios drift din moment ce nimeni nu a acordat atentie si s-a intamplat in ziua de vineri...daca a fost spectacol sau nu, voi hotarati:

Ford Mustang MR - derapaje cu punct fix uman


tare rau semnatura ta ... bafta
AlecsM is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -