Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-03-06, 23:08   #91
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

Ca de obicei ... unii vor certuri pe aici si cum sa faca, cum sa faca... uite ca au gasit o baga iar pe asta cu Sebastian ... Fratilor lasati omul sa traiasca, ca in ultima perioada parca e teren de razboi ... Dupa ce organizati curse asa cum o face LR si atatea cate a facut LR atunci sa vedem ... si PM-ul primit, precum si usoara nemultumire a unora care au participat spune multe ... nu vreau sa atac pe nimeni, dar mie asa mi se pare ... ciudat
__________________

Street Vision Racing Team
13RvR is offline  
Old 21-03-06, 23:09   #92
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

ptiu fir-ash al mamii...ce mesaj ai primit tu
o frumusetze...si evident ca nu vrei sa dezvalui autorul
EVIDENT!!!
ziceam mai devreme ca imi smulge un zambet threadul asta?
acum rad cu lacrimi
si nu e o figura de stil (o figura de stil e un fel de luat la misto,ca sa intzelegi si tu Sebastian)
n-ai vrea tu sa vii in Craiova sa exploatezi potentialu' ala?
ca deh...tu esti guru curselor din Romania
si poate sa ai si exclusivitate
fir-ar a dracu' de treaba....cum dai tu cu bata in balta...
si ziceai ca sa lasam impunsaturile si scandalurile si sa facem ceva constructiv pentru lumea curselor...vad ce constructiv esti tu

P.S. Interesant cum apar aia care sunt formati pe pupat de nivel posterior...ce s-a intamplat Sebastian,nu mai faceai fata singur si ti-ai chemat catzeii sa te ajute sa ma combati?
lumea care citeste forumul asta are atata minte sa se ia dupa calitatea informatiei si nu dupa numarul de Gigi Contra care latra la luna sperand sa iasa varianta lor ca sunt mai multi la numar
__________________
muČ

Last edited by sharpe; 21-03-06 at 23:14.
sharpe is offline  
Old 21-03-06, 23:12   #93
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

ma jur deci asta e geniala
"figura de stil=un fel de luat la misto"
orlando is offline  
Old 21-03-06, 23:13   #94
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

"Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=" asta e numele topicului si as vrea sa vad poze si filme, etc ... nu iar certuri frate ca sunt satul ... chiar nu se poate face nimic civilizat??????
13RvR is offline  
Old 21-03-06, 23:15   #95
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

Quote:
Originally Posted by orlando
ma jur deci asta e geniala
"figura de stil=un fel de luat la misto"
fiecaruia tre' sa-i vorbesti pe limba lui
imi place de tine...cat te plateste pentru pupatul in partea dorsala si sprijinul dat la bagarea pumnului in gura?
sharpe is offline  
Old 21-03-06, 23:16   #96
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

Quote:
Originally Posted by Xtreme-Razvan
"Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=" asta e numele topicului si as vrea sa vad poze si filme, etc ... nu iar certuri frate ca sunt satul ... chiar nu se poate face nimic civilizat??????
i-am trimis PM lu' ZoliaT cu locatia in care sunt pozele si posibilitatea de a intra in posesia lor...acum aveti rabdare
filmuletzele sunt la procesare,dar o sa apara in curand
sharpe is offline  
Old 21-03-06, 23:18   #97
EVOLUTION8

Stage 5
 
EVOLUTION8's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,057
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

Merita maxime laude KOSU care a dat tonul dar lipseste ca sa va tina in mana lui forte, doar cativa au pasiunea la nivelul lui, de condus nu cred si e pacat.



Kos-u a dat tonul ???
Ma faci sa rad.
Iarasi te bagi unde nu stii ???
__________________
EVO REDEFINES CORNERING !
EVOLUTION8 is offline  
Old 21-03-06, 23:18   #98
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

Quote:
Originally Posted by sharpe
fiecaruia tre' sa-i vorbesti pe limba lui
imi place de tine...cat te plateste pentru pupatul in partea dorsala si sprijinul dat la bagarea pumnului in gura?
daca si eu sunt ala...imi pare rau frate scuza-ma da pe bune eu sunt ala cum drq m-ai nimerit...
eu mi-am spus parerea si faza cu figura de stil mi-a placut...adica este chiar de ras...
pe bune cum de ti-ai dat seama ca eu sunt...peste vreo 10 minute ma faci si clona este?
orlando is offline  
Old 21-03-06, 23:24   #99
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

nevermind

Last edited by sharpe; 21-03-06 at 23:26.
sharpe is offline  
Old 21-03-06, 23:32   #100
Ciro_zel

Stage 5
 
Ciro_zel's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

Buhahahha Sebastiane respectul meu ai un talent in a abera si a inventa chestii doar ca sa discreditezi pe altii ceva de speriat . Zau de cand eram mic copil si citeam 1001 de nopti nu am mai vazut un asa talent demn de Sherezada . . Parerile au fost impartite , au fost cateva greseli dar o gramada de chestii facute bine . Nu vad decar invidie in critica ta si atat, respecta munca altora cum e respectata si a ta. Respecta ca sa fii respectat

"nu-mi venea sa cred frate...deci praf....praf... "
__________________
Ciro_zel is offline  
Old 21-03-06, 23:34   #101
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

Moare frate de oftica Sebastian ... e pe jos cred ... iar alimentati certuri frate ... nu o sa apuc sa vad o poza si eu de chestiile astea ... (fii serios, de ce draq ar muri de oftica??? ca nu v-a iesit bine???)
13RvR is offline  
Old 21-03-06, 23:36   #102
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

daca un om este mai transant si vede totul mai in negura sau mai in realitate inseamna ca este corupt de cineva?este pus de cineva sa spuna asta?
uite chestia asta ma deranjeaza pe forum!!!
eu acum ma simt jignit...acum daca iti pui cateva semne de intrebare si critici mai tare o cursa gata domne...
multumesc cirozel
orlando is offline  
Old 21-03-06, 23:41   #103
john_doe

Stage 2
 
john_doe's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 57
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN
Uite de ce va intreb ce-mi spune lumea mie.

Salut Sebi, ieri 19 martie am fost Craiova la cursa "martisorului" organizata de Ghost Racing team Craiova si de ACR ( ) vreau sa zic ca a fost absolut praf organizarea...mai ales ca noi venind de la 250 km distanta nu ne-au lasat inuntru sa intram fara sa platim!! Ghost Racing team sunt niste tarani basiti si prosti care se dau mare cu ceva ce nu au !! sunt niste infecti ! am vazut-o pe baba de care ziceai tu am murit de ras stii ce e aia? cat de penala era baba sa vezi ce criza pe acolo cu dosarele in brate le rupea alora hartiile si le arunca pe ei...jandarmeria aia a fost de tot ***u, au venit niste smechrasi autohtoni au facut pacolo cerculete ( ma rog daca se pot spune asa) cu un rover visiniu neinscris era sa dea peste lume pacolo , jandarmeria nu facea nimik nimik frate nu imi venea sa cred...deci PRAF !! sa continue sa mai faca asa ...ca nu aveti decat de castigat voi din Legal Racing.Eu nu ma mai duc la curse organizare de ACR de acum incolo decat la curse organizate de tine! ( Legal Racing).

In concluzie ce sa zic...ca am plecat cu i impresie amara despre craioveni....amara rau! mai ales ghost racing team sunt niste ratati cu diplome !

Tu ce ai mai facut in ultima vreme?


Salut numai bine !


Acum luati foc, dar nu-s vorbele mele si nici nu are importanta ale cui sunt.
Sunt multi care se feresc sa vorbeasca cu voi considera asta prea injositor.
Din cauza asta si de scarba se abtin la a face prea multe comentarii.

Incep sa cred ca SEI cu intuitia lui in gluma spunea lucruri serioase la adresa unora care vor sa iasa in fata.
Craiova are potential si merita exploatat dar nu merita sa va bateti joc de el.
Nu va mai imbatati cu apa rece.
Nu ne imbatam cu apa rece, ne asumam intreaga raspundere pt felul in care s-a desfasurat cursa...chiar daca am avut probleme cu jandarmeria ...ne asumam raspunderea...chiar daca nu a fost pe placul tuturor iarasi ne asumam toata raspunderea.
Acum ce sa zic despre compunerea ta...ai facut-o acasa si ai pus-o aici pe forum sa le induci unora o anumita parere despre aceasta cursa...
Apropo, puteai sa te semnezi sub compunerea aia ca stim ca iti apartine... si chiar daca cineva ar fii fost atat de nemultumit de aceasta cursa nu ar fii facut astfel de catalogari la adresa noastra...
Felul in care face descrierea "acel om care nu are importantza cine este" denota lipsa de cultura si lipsa de bun simtz si fair play pt munca depusa de cei care s-au straduit ca aceasta cursa sa aiba loc...
Buna, Rea -> a fost prima cursa organizata de GRT pe 2006... si la urmatoarea cursa vom sti sa nu mai facem greselile care le-am facut la aceasta cursa!
va multumim pt aprecieri si va multumim voua cei care ne criticati,astfel vom invatza sa fim mai buni !!!
john_doe is offline  
Old 21-03-06, 23:41   #104
Ciro_zel

Stage 5
 
Ciro_zel's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

Quote:
Originally Posted by Xtreme-Razvan
Moare frate de oftica Sebastian ... e pe jos cred ... iar alimentati certuri frate ... nu o sa apuc sa vad o poza si eu de chestiile astea ... (fii serios, de ce draq ar muri de oftica??? ca nu v-a iesit bine???)
Noi alimentam certurile? . Scuza-ma dar niciodata nu a zis de cursele altora ca au avut ceva bun, numai pe ale lui le lauda..si i le lauda si altii..si nu nemeritat omul a avut si succese si greseli ( pe care nu le recunoaste ) . Ar trebui mai intai sa vada barna din ochii lui , si apoi sa judece pe altii

PS : "Nu vorbi fara sa stii
Nu halii mereu ce auzi de la altii,
Nu te da ce nu poti sa fii
Sunt vorbe de c*c*t, le-aud in fiecare zi"
Ciro_zel is offline  
Old 21-03-06, 23:47   #105
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Cursa Martisorului 19 martie 2006 =GRT=

Quote:
Originally Posted by Xtreme-Razvan
Moare frate de oftica Sebastian ... e pe jos cred ... iar alimentati certuri frate ... nu o sa apuc sa vad o poza si eu de chestiile astea ... (fii serios, de ce draq ar muri de oftica??? ca nu v-a iesit bine???)
ma neica...ramasasi blocat pe pozele alea?ai dormit stramb az-noapte si ramasasi cu gatu-ntroparte?
tu citesti ce scrisai io pe-aci?
ca o sa ia ZoliaT pozele de la mine si-o sa le puna?
sau ramasasi fara argumente in mica noastra divergenta de opinii si acum ii dai inainte ca Ieremia cu oishtea-n gard (asta e vorba lu' mama) ?
frraaatele meu...esti de toata coma
aproape ca mi-ash dori sa te cunosc,nu de alta,da' daca pe un forum ma faci sa rad in halu' asta...atunci live ar trebui sa ma apuce sughitzurile
sharpe is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -