Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-05-09, 01:20   #316
1 Q Vally

Stock
 
1 Q Vally's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6
Member of:
[VW]
[Anonymous Motorsport ]
[Opel]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Quote:
Originally Posted by X-Ray-Eyes View Post
Multumesc .
1 race - 1 win .
Reactia a fost generata de faptul ca nici nu ma asteptam sa bat M3-ul ...
In seara asta am aflat ca M3-ul ala avea probleme cu motorul, ceva legat de un soft facut pe genunchi.
Asa ca ................ nu e concludenta victoria =))=))
1 Q Vally is offline  
Old 26-05-09, 01:27   #317
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Quote:
Originally Posted by 1 Q Vally View Post
In seara asta am aflat ca M3-ul ala avea probleme cu motorul, ceva legat de un soft facut pe genunchi.
Asa ca ................ nu e concludenta victoria =))=))
Pe genunchii cui ?
X-Ray-Eyes is offline  
Old 26-05-09, 01:29   #318
1 Q Vally

Stock
 
1 Q Vally's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6
Member of:
[VW]
[Anonymous Motorsport ]
[Opel]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Quote:
Originally Posted by X-Ray-Eyes View Post
Pe genunchii cui ?
Ai lui Stresu =))=))=))
P.S.: am o filmare cu tine cand ti-ai luat-o, asa ca............... 2 race, 1 lose 1 win
1 Q Vally is offline  
Old 26-05-09, 07:55   #319
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
vroiai doar lauda?
NU frate, dar mi se pare usor exagerat 230 m...

IN fine nu mai conteaza metrii si nimic...Ne-am simtit bine a fost frumos si gata...

Felicitari ptr MUP si ptr locul obtinut in finala...
kimi is offline  
Old 26-05-09, 08:29   #320
tase_astra

Stage 5
 
tase_astra's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 755
Member of:
[VW]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Quote:
Originally Posted by -=X-Team=-82-MDN View Post
hai sa iti zic eu cati metri au fost de 3 mai 2008 si 3 mai 2009 ... mai exact ZERO.



hai sa iti zic si asta ... ca in dimineatza cursei am numarat placile .... mai exact 80 de placi. si nu 58 ... este o mica mare diferenta.

si te "pupa" tata si pe tine.
Daca s-ar fi tinut cursa de pe 3 ar fi fost 402m, dar asa au fost cu -402m.

OK. Eu asa am auzit si nu te contrazic si oricum nu mai conteaza, mai ales pentru mine care nici n-am fost prezent.
Oricum bine ca s-a tinut si la mai multe evenimente de gen!
tase_astra is offline  
Old 26-05-09, 08:52   #321
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Alo iar va apuca?
Ultima data tase cand am discutat tot asa ai inteles ceva aiurea si te-ai legat de amanunte tot aiurea si dupaia ai zis sa o dam la pace ca ai inteles gresit.
Afla ca si de data asta ai inteles gresit cu placile daca vrei sa-ti satisfac aceasta nevoie sau curiozitate te iau frumos pe aeroport exact pana la finish sa masori cm cu cm si vei afla 100% , pana atunci nu mai arunca pastile ca daca s-ar fi tinut si nu cursa aia , cert e ca aici nu ai fost , iar LR nu!.
Nu cred ca are rost sa incepi discutii aici din nou doar pentru faptul ca noi am reusit ce am promis si voi nu.
Crede-ma daca se facea cursa voastra tot nu ar fi scapat de critici , cum nici a noastra si nici a altora.
Cursa a fost tinuta exact pe 360 m ... 80 de placi a exact 4,5 m , acestea incluzand start si franare , asta e , cand noua ne-a pus cineva picioru in prag cu aeroportul , noi am avut "cohones" sa nu ne lasam batuti si sa o anulam , voua cand vi s-a pus ati pus zeci de participanti inapoi acasa fara sa le oferiti nimic , noi macar am reusit ceva!
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
Old 26-05-09, 09:09   #322
mrkane

Stage 5
 
mrkane's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 3,563
Member of:
[Opel]
[Old School Cars]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Quote:
Originally Posted by CT-82-PWR View Post
Inca 15 filmulete adaugate de la grupele A1,A,B si C,le gasiti cu un refresh aici
multumiri pentru filmulete !
mrkane is offline  
Old 26-05-09, 11:37   #323
tase_astra

Stage 5
 
tase_astra's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 755
Member of:
[VW]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Quote:
Originally Posted by YZF-PWR View Post
Alo iar va apuca?
Ultima data tase cand am discutat tot asa ai inteles ceva aiurea si te-ai legat de amanunte tot aiurea si dupaia ai zis sa o dam la pace ca ai inteles gresit.
Afla ca si de data asta ai inteles gresit cu placile daca vrei sa-ti satisfac aceasta nevoie sau curiozitate te iau frumos pe aeroport exact pana la finish sa masori cm cu cm si vei afla 100% , pana atunci nu mai arunca pastile ca daca s-ar fi tinut si nu cursa aia , cert e ca aici nu ai fost , iar LR nu!.
Nu cred ca are rost sa incepi discutii aici din nou doar pentru faptul ca noi am reusit ce am promis si voi nu.
Crede-ma daca se facea cursa voastra tot nu ar fi scapat de critici , cum nici a noastra si nici a altora.
Cursa a fost tinuta exact pe 360 m ... 80 de placi a exact 4,5 m , acestea incluzand start si franare , asta e , cand noua ne-a pus cineva picioru in prag cu aeroportul , noi am avut "cohones" sa nu ne lasam batuti si sa o anulam , voua cand vi s-a pus ati pus zeci de participanti inapoi acasa fara sa le oferiti nimic , noi macar am reusit ceva!
Nu am inteles gresit. Asta mi s-a spus de la cei care au fost. Ca distanta de concurs era pe 58 de placi de beton.
Nu am intentionat sa incep discutii si chiar cred ca nu conteaza pana la urma cine organizeaza, fiind probabil o chestiune de orgoliu personal.
Nu compara problemele pe care le-am avut noi pe 3 cu ce s-a intamplat la voi ca diferenta e enorma. Si nu bat campii cand spun asta!

Dar daca incepem cu romanisme de genu noi am reusit voi nu, inseamna ca nu ne dorim curse si facem asta doar de a avea lumea ce sa discute pe forum. Eu vad situatia altfel si nu cred ca ar fi in dezavantajul ciuva sa fie cat mai multe curse la Constanta, fie ele organizate de LR, X-Team, NSl, Speedline sau cine o mai fi. Si cu asta cred ca esti de acord cu mine.
tase_astra is offline  
Old 26-05-09, 12:23   #324
Ursu-=X-Team=-

Stage 4
 
Ursu-=X-Team=-'s Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 270
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Quote:
Originally Posted by tase_astra View Post
Nu am inteles gresit. Asta mi s-a spus de la cei care au fost. Ca distanta de concurs era pe 58 de placi de beton.
Nu am intentionat sa incep discutii si chiar cred ca nu conteaza pana la urma cine organizeaza, fiind probabil o chestiune de orgoliu personal.
Nu compara problemele pe care le-am avut noi pe 3 cu ce s-a intamplat la voi ca diferenta e enorma. Si nu bat campii cand spun asta!

Dar daca incepem cu romanisme de genu noi am reusit voi nu, inseamna ca nu ne dorim curse si facem asta doar de a avea lumea ce sa discute pe forum. Eu vad situatia altfel si nu cred ca ar fi in dezavantajul ciuva sa fie cat mai multe curse la Constanta, fie ele organizate de LR, X-Team, NSl, Speedline sau cine o mai fi. Si cu asta cred ca esti de acord cu mine.

TAse nu mai bine te interesezi si dupaia spui ceva ... ???? Din cate vezi .. u ai inceput aceasta discutie .. Iar colegii mei tziau raspuns...
tzi-am raspuns si eu mai sus .. cat a fost .. u totusi ai tzinut-o pe a ta .. Nu crezi ca arunci paie pe foc aiurea????? Nu am nimik nici cu tine nici cu LR .. mai ales ca am avut o colaborare foarte buna in trecut , Dar totusi .. incearca sa numai arunci vb din auzite .. Ca daca iti spunem noi ce am auzit despre cursa de la 3 mai te-ai speria.. Dar totusi nu am bagat in seama .. pt ca nu am fost siguri .. drept urmare nu am comentat .....
__________________
Skoda Octavia 1.9 TDI
Ursu-=X-Team=- is offline  
Old 26-05-09, 17:16   #325
79BYG

Stage 5
 
79BYG's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Timpul a trecut, la fel si zilele, propun inchiderea Topicului ... asa ca ADY poate te ocupi ..
79BYG is offline  
Old 26-05-09, 18:26   #326
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Quote:
Originally Posted by 79BYG View Post
propun inchiderea Topicului ... asa ca ADY poate te ocupi ..
Sau poate se ocupa Gabi

Sunt de acord cu tine...Topic closed
kimi is offline  
Old 26-05-09, 19:31   #327
MaliBuGTI

Stage 4
 
MaliBuGTI's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 169
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Thread inchis si din punctul meu de vedere, iar daca asta va fi printre ultimele posturi de-aici, sa stie lumea ca pe 23 Mai 2009 a fost foarte bine pentru majoritatea... fie ei participanti sau spectatori. Un eveniment reusit, cam asta e concluzia.
__________________
Peugeot 206 Grand Touring Injection
MaliBuGTI is offline  
Old 26-05-09, 20:11   #328
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Corect ....un eveniment reusit...si la mai multe sa urmeze
ERY is offline  
Old 26-05-09, 20:23   #329
big_fat_pig

Stage 2
 
big_fat_pig's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 55
Member of:
[SUBARU]
Default Re: 402m @ Constanta, 23 mai - aeroportul Mihai Kogalniceanu

Da...toata lumea e suparata.Hai,las-o asa cum zice romanul si sa speram ca data viitoare va fi mai bine.Nu-i chiar asa de usor sa tii un astfel de eveniment.Totusi,maimutele alea chiar nu vedeau,si nici nu cred ca au fost 402m,dar,important e ca a fost.
Imi pare rau ca n-am intrat,dar in afara de clio ala de 240 cai care cica avea "Doar 160" ii ardeam pe toti.asta e...unii castiga cinstit,altii castiga
__________________
big_fat_pig is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -