salut , am un kalos cumparat acum 2 luni de nou si vreau sa bag ceva bani in el , deja m-am plictisit cum arata
- ma gandeam sa-i schimb jentile , cele mai mari pe care pot sa le pun de cat sunt ?
- ca sa mai castig niste cai putere (acum sunt 94 ) ce pot sa mai fac ? ma gandeam la o toba , parca auzisem ceva si de niste filtre de are . Cati cai pot sa mai castig ?
- stiti vreo firma recomandata care sa-mi modifice un pic grataru ala din fata cu semnu de la chevrolet ,de care vreau sa scap ?