Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Chevrolet tuning (https://forum.4tuning.ro/148-chevrolet-tuning.html)
-   -   am un kalos si vreau sa-l modific (https://forum.4tuning.ro/148-chevrolet-tuning/13735-kalos-vreau-modific.html)

kalos 27-02-06 21:58

am un kalos si vreau sa-l modific
 
salut , am un kalos cumparat acum 2 luni de nou si vreau sa bag ceva bani in el , deja m-am plictisit cum arata
- ma gandeam sa-i schimb jentile , cele mai mari pe care pot sa le pun de cat sunt ?
- ca sa mai castig niste cai putere (acum sunt 94 ) ce pot sa mai fac ? ma gandeam la o toba , parca auzisem ceva si de niste filtre de are . Cati cai pot sa mai castig ?
- stiti vreo firma recomandata care sa-mi modifice un pic grataru ala din fata cu semnu de la chevrolet ,de care vreau sa scap ?

MasterTuner 28-02-06 09:52

UNICHIP
 
Salut,

Eu sunt Florin de la MasterTuner si noi suntem specializati in tuning de motor. Suna-ma si detaliem ce solutii sunt de aplicat.

ing Florin Bujgoi
GM MAsterTuner
0722 275522
www.mastertuner.ro

kalos 02-03-06 09:27

nu vrea sa umblu la motor , ca masina e nou si are garantie , ma gandeam la niste tobe sau filtre de aer

matematik 08-03-06 14:42

Re: am un kalos si vreau sa-l modific
 
daca iti faci cip tuning nu il detecteaza la revizie..daca asta te ingrijoreasa.daca ai pb la motor si iti ia masina in teste cu cititorul conenctat la calc atunci isi da seama pt ca sare din parametrii.(eu asa stiu..poate gresesc).

assu_xxl 16-04-06 22:40

Re: am un kalos si vreau sa-l modific
 
Unchip ia zi merita sa tin un motor de m8 din 91 pe un camaro din 95 sau so las cu motoru ei ?...care din ele zici tu ca pica primu? Si baieti...daca vreti chevrolet Camaro tata nu rablele alea de Kalos ...ce mie Kalos ce mie logan...

mihai88 16-04-06 22:46

Re: am un kalos si vreau sa-l modific
 
assu xxl gusturile nu se discuta

protuning 13-08-06 13:18

Re: am un kalos si vreau sa-l modific
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kalos
salut , am un kalos cumparat acum 2 luni de nou si vreau sa bag ceva bani in el , deja m-am plictisit cum arata
- ma gandeam sa-i schimb jentile , cele mai mari pe care pot sa le pun de cat sunt ?
- ca sa mai castig niste cai putere (acum sunt 94 ) ce pot sa mai fac ? ma gandeam la o toba , parca auzisem ceva si de niste filtre de are . Cati cai pot sa mai castig ?
- stiti vreo firma recomandata care sa-mi modifice un pic grataru ala din fata cu semnu de la chevrolet ,de care vreau sa scap ?

noi avem niste pleoape pt calos intrebarea este deca e acelasi model?

s3bby2000 31-10-06 09:30

Re: am un kalos si vreau sa-l modific
 
Faza e ca in poza e un Chevrolet Lacetti, care nu are nici o legatura cu Kalosul

tiberiu 05-03-07 18:52

Re: am un kalos si vreau sa-l modific
 
am si eu un kalos si ma intereseaza niste spoilere praguri etc. de unde le pot achizitiona si cu cat aproximativ


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning