Re: Turometru Matiz?!
Cam greu , pt ca tu ai 3 bobine ,in modnormal trebuie sa existe o iesire pt turatie din calculator ! Stiu ca facea cineva pe daewooclub un device electronic care se monta inaintea turometrului pt adaptarea acestuia la E3 si E4 !
__________________
Dacia Logan 1.4 - B 21 YNE
Fiat Grande Punto 1.2 - CT 25 SSS
Daewoo Tico SL - CT 40 SSM
BMW E30 Coupe 1989 320i - CT 88 SRH
BMW E30 Sedan 1991 320i - CT 50 AID
Peugeot 306 1994 1.8i - CC 6992 CB
|