Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Turometru Matiz?! (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/72815-turometru-matiz.html)

Dumitru Cristian 30-03-08 17:06

Turometru Matiz?!
 
Salutari!
Vreau sa pun turometru la Matiz deoarece e cam nasol cateodata fara... Exista kituri pentru asa ceva? Sau se cumpara un turometru de genul si dupa fac legaturile ??: http://www.*****************/standard...ts.php?id=1420

:?:Unde se fac legaturile si pe unde pot baga firele in masina:?:
Multumesc!

topser 30-03-08 18:39

Re: Turometru Matiz?!
 
Ce fel de Matiz ai ? Euro ...cat ?

Dumitru Cristian 30-03-08 19:43

Re: Turometru Matiz?!
 
Modelul SE POWER PLUS, motor euro 4

topser 30-03-08 20:17

Re: Turometru Matiz?!
 
Cam greu , pt ca tu ai 3 bobine ,in modnormal trebuie sa existe o iesire pt turatie din calculator ! Stiu ca facea cineva pe daewooclub un device electronic care se monta inaintea turometrului pt adaptarea acestuia la E3 si E4 !

Dumitru Cristian 02-04-08 23:51

Re: Turometru Matiz?!
 
Deci sa incerc pe daewoo club?
Multumesc!


All times are GMT +2. The time now is 01:14.

- Copyright 2026 4Tuning