Azi dimineata am intrat in masina cu mare greutate!
Am inchidere centralizata cu cheie adica inchid si deschid toate usile de la cheii la usa soferului.
Dimineata supriza, nu intra cheia - iau bricheta, incalzesc cheia, o bag in yala, si incep sa invart. Cheia isi facea toata cursa, dar deblocarea nu se producea la nici o usa

.
Era sa sun pe sefu' sa ii zic ca azi am ghinion si nu pot merge la lucru - si-asa eram in intarziere

.
Am incercat sa deschid si la usa din dreapta, nu se actiona mecanismul.
Tot incercand apoi la usa soferului, aud zdrang, si uite asa, se deschide doar usa din stanga spate. (e bine ca avem 4 usi, ai sanse de 1 / 4

)).
Fratilor, nu stiu voi, dar eu azi ma duc dupa ceva spray ca e belea altfel.
Numa' bine!