Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Daewoo tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 10-01-08, 11:19   #706
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

nu copie ci unicat.
oval ar merge, rotund, patrat, dreptunghi.


ps: ce surpriza?
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 11:21   #707
spadaforaBUC

Stock
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2
Default Re: Club Cielo

SALUT BAIETI !!!
Sunt nou pe forumu asta si am un cielo din 97 cu ac si turometru pe el. vad ca multi sunteti multumiti pe aici de masina voastra insa eu cred ca e destul de slaba si imi pare rau ca nu am mai avut 1500 de euro sa pun peste sami iau un logan. o fi ele reparatile ieftine da se strica in draci piesele la cielo meu.
poate e mai omorat sau cine stie da am vazut ca e un baiat don si unu dacia care la fel se tot plang ca se strica in prostie.deci cred ca sunt proaste.
oricum pentru 4000 de euro mi se pare bun atat dai atat face.e o masina slaba insa asta e mergem cu ce avem
sunt curios cat costa vopsitu la cielo ca intentionez sa o vopsesc in martie.zicea cineva mai sus ca a lovito si o vopseste.cat costa pt un cielo sa o vopsesti pe toata???
daca e vin si eu la intalnirile voastre o sa urmaresc topicul.
spadaforaBUC is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 11:51   #708
nucu_as
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 368
Member of:
[VW]
Default Re: Club Cielo

Quote:
Originally Posted by spadaforaBUC View Post
SALUT BAIETI !!!
Sunt nou pe forumu asta si am un cielo din 97 cu ac si turometru pe el. vad ca multi sunteti multumiti pe aici de masina voastra insa eu cred ca e destul de slaba si imi pare rau ca nu am mai avut 1500 de euro sa pun peste sami iau un logan. o fi ele reparatile ieftine da se strica in draci piesele la cielo meu.
poate e mai omorat sau cine stie da am vazut ca e un baiat don si unu dacia care la fel se tot plang ca se strica in prostie.deci cred ca sunt proaste.
oricum pentru 4000 de euro mi se pare bun atat dai atat face.e o masina slaba insa asta e mergem cu ce avem
sunt curios cat costa vopsitu la cielo ca intentionez sa o vopsesc in martie.zicea cineva mai sus ca a lovito si o vopseste.cat costa pt un cielo sa o vopsesti pe toata???
daca e vin si eu la intalnirile voastre o sa urmaresc topicul.
iti spun eu cat costa vopsitul...vreo 30 de bulioane...deci mai vrei sa o vopsesti?
nucu_as is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 11:57   #709
nucu_as
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 368
Member of:
[VW]
Default Re: Club Cielo

Quote:
Originally Posted by DACIA-Wrc View Post
nu copie ci unicat.
oval ar merge, rotund, patrat, dreptunghi.


ps: ce surpriza?

de ce mai Dacia sa nu fie triunghiulara?
asta nu inseamna ca este copie...din contra ar demonstra ca facem parte si din cielo runners dar si din 4tuning...deci 2 iepuri incpuscati dintr-un foc...ar fi ceva...

ps: nici eu nu stiu ce surpriza....
__________________
Golf 5
nucu_as is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 11:58   #710
spadaforaBUC

Stock
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2
Default Re: Club Cielo

okai am inteles 30 de milioanes

Last edited by spadaforaBUC; 10-01-08 at 12:00. Reason: iedit
spadaforaBUC is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 12:40   #711
tzestos

Stage 3
 
tzestos's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 106
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Club Cielo

fratilor eu am langa bloc o firma care se ocupa de publicitate.ma duc si imi fac un model,il pun pe masina si daca cadeam toti de acord le fac eu si vi le trimit
__________________
tzestos is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 12:47   #712
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

pt k surpriza aia sa devina realitate ...linistitiva si daca aveti ceva de zis despre mine ,zicetimi mie nu mai scrieti pe topic aici...datimi pm sau pe mess...asta k un sfat prietenesc.
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 12:53   #713
Fast_wheels

Stage 5
 
Fast_wheels's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 930
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Club Cielo

Scuze de absenta...nu prea am mai avut timp de net.Vad ca s-au incins spiritele pe aici.Voi chiar nu stiti care era surpriza ? A dat Soryn p mess.
Oricum....la sigla eu aveam impresia k asta o sa ramana (pe care o purtam cu totii la semnatura) k altfel nu are sens.....facem 2 sigle sau ce ?
Fast_wheels is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 13:34   #714
nucu_as
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 368
Member of:
[VW]
Default Re: Club Cielo

aici ai dreptate cu semnaturile ar trebui sa arate exact cum e sigla dar ce man nu schimbam si semnaturile ce mare inginerie? macar sa facem o sigla care sa fie frumoasa pt ca asta o sa ne reprezinte...nu?
nucu_as is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 15:04   #715
kamikaze69
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 502
Member of:
[PEUGEOT]
[RENAULT]
Default Re: Club Cielo

da sunt perfect de acord trebe sa facem o sigla care sa ne reprezinte sa fie misto tare
kamikaze69 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 15:56   #716
diesel_IQ
Daewoo Driver

Stage 4
 
diesel_IQ's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 281
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

pana la urma, care este surpriza ???
omul cu loganul : daca vrei o masina care sa nu se strice....si eftina....nu prea stiu sa existe , ie din categoria : mos craciun ( cer scuze celor care inca mai cred in iel) , blonda desteapata....
am prieteni care dupa cateva luni au vandut repede loganu si au luat altceva...nu zic ca cielo este vreun audi dar....plus de asta, piesele pe care leai schimbat s=au mai stricat ? am un mecanic care spune mereu ca la orice masina problema este intre volan si scaun...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	untitled1.JPG
Views:	71
Size:	97.5 KB
ID:	422560  
__________________
SUFAR DE SINDROMUL COPILULUI CARE NU AVUT JUCARII !!!!! SUNT SIGUR CA TOTUL SE POATE DEMONTA SI IMBUNATATZI !!
diesel_IQ is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 18:49   #717
kamikaze69
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 502
Member of:
[PEUGEOT]
[RENAULT]
Default Re: Club Cielo

ai perfecta drepatate in ce ai spus diesel
kamikaze69 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 19:04   #718
sutiucristi@yahoo.com

Stage 3
 
sutiucristi@yahoo.com's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 88
Default Re: Club Cielo

daca am gasi undeva sa facem sigla care sa fie doar scris si nu ar mai fi problema culoarea masinii stiu ca erau odata niste chestii de genul asta cu o folie de transfer mai interesati-va si voi
__________________
B 45 NKW CIEO UNIT DRIVERS PLS
sutiucristi@yahoo.com is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 19:18   #719
kamikaze69
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 502
Member of:
[PEUGEOT]
[RENAULT]
Default Re: Club Cielo

diesel ai dreptate cunosc si eu o serie de oameni care au cumparat logan si l-au vandut repede si nu vor sa mai auda de aceasta masina dar sunt si oameni pe care ii cunosc si sunt multumiti de logan
__________________


Just All For Tuning Renault Laguna 2 Under onstruction!!!
STOP ACCIDENTELOR RUTIERE VIATA ARE PRIORITATE!! VITEZA UCIDE VISE!!!!

AUTO RULATE LA COMANDA
kamikaze69 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-08, 19:49   #720
Soryn_No2

Stage 4
 
Soryn_No2's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 236
Member of:
[VW]
Default Re: Club Cielo

1. Hai noroace, ce naibe e aici, am scris pe mess care e surpriza, ca nu iese frumos sa va spun aici, ce naiba, ma facetzi sa ma simt de caca...v-am spus acolo ce si cum.
2. In legatura cu sigla, chiar nu stiu.....daca m-as mai baga si eu, ar iesi ca draq, sa mor yo, prea multe pareri, prea multe tentative de a crea una....deci...
Soryn_No2 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -