Buna, sunt Daniel si sunt posesorul unui Golf 5 2.0TDI din 2005. Recent am auzit la noi in orash un BMW Diesel care are evacuarea schimbata si suna excelent , are un fluierat specific datorita esapamentului, banuiesc. As dorii sa-mi fac si eu masina sa sune asa, cam ce ar trebuii sa fac? Sa schimb evacuarea? sau mai trebuie si altceva? si daca da cum si ce? Va rog